Povezane vesti

„Kupio je 70 kartica sa kojih me je zvao, kada ulazim u auto, trčim i zaključavam se“: Beograđanku proganja sin bivšeg…

„Kupio je 70 kartica sa kojih me je zvao, kada ulazim u auto, trčim i zaključavam se“: Beograđanku proganja sin bivšeg…

Nova pre 31 dana
Beograđanka Gorana Vukmirović (31) već šest meseci trpi teror bivšeg momka. Ona je praktično izgubila slobodu jer je zove sto puta dnevno, šalje poruke, proganja je a žrtva nije samo ona, već i njena porodica. Gorana Vukmirović podelila je svoju… »
"Kad pročitam njegovu poruku, tresem se" Beograđanka opisala pakao koji joj priređuje bivši: Šest meseci sam trpela, dosta…

"Kad pročitam njegovu poruku, tresem se" Beograđanka opisala pakao koji joj priređuje bivši: Šest meseci sam trpela, dosta…

Kurir pre 31 dana
Žene su u Srbiji žrtve nasilja u raznim oblicima, a poslednja priča o kojoj je Kurir pisao posebno je uznemirujuća. Beograđanka Gorana Vukmirović (31) već šest meseci trpi teror od bivšeg momka. Ona je praktično izgubila slobodu jer je zove sto… »
"Svako jutro imam 15 propuštenih poziva, tresem se": Beograđanka opisuje pakao koji prolazi nakon raskida sa sinom pripadnika…

"Svako jutro imam 15 propuštenih poziva, tresem se": Beograđanka opisuje pakao koji prolazi nakon raskida sa sinom pripadnika…

Blic pre 31 dana
Beograđanka Gorana Vukmirović (31) već šest meseci trpi teror bivšeg momka. Ona je praktično izgubila slobodu jer je zove sto puta dnevno, šalje poruke, proganja je a žrtva nije samo ona, već i njena porodica. Gorana Vukmirović podelila je svoju… »
„Kunem se, sad ćeš da vidiš, idem gore i čekam te u tvom stanu“: Beograđanka prijavila sina bivšeg pripadnika JSO za…

„Kunem se, sad ćeš da vidiš, idem gore i čekam te u tvom stanu“: Beograđanka prijavila sina bivšeg pripadnika JSO za…

Nova pre 31 dana
"Živim u strahu zbog čoveka koji me zove 100 puta dnevno, preti i proganja me! Želim samo svoju slobodu, a ne da preživljavam teror svaki dan od bivšeg partnera sa kojim nisam u vezi već šest meseci, a koji uznemirava mene i moju porodicu", ovim… »
"Srušiću te, u blato ideš nazad": Ovo su jezive poruke koje je bivši slao Beograđanki! Prijavila ga za proganjanje (foto)

"Srušiću te, u blato ideš nazad": Ovo su jezive poruke koje je bivši slao Beograđanki! Prijavila ga za proganjanje (foto)

Kurir pre 31 dana
G.V. (31), devojka koja je prijavila bivšeg partnera Filipa Pejovića (33) za proganjanje i uznemiravanje, kako nam je ispričala, svakodnevno trpi torturu od njega. Ona dobija i preteće i uznemirujuće poruke koje je dostavila redakciji Kurira. Naša… »
"Zove me sa 70 brojeva, prati i čeka sa posla": Beograđanka tvrdi da mesecima nakon raskida sa Filipom Pejovićem trpi…

"Zove me sa 70 brojeva, prati i čeka sa posla": Beograđanka tvrdi da mesecima nakon raskida sa Filipom Pejovićem trpi…

Blic pre 31 dana
Devojka G.V. (31) iz Beograda tvrdi da prolazi pravi pakao nakon raskida sa Filipom Pejovićem (33), sinom ubijenog Luke Pejovića, bivšeg pripadnika Jedinice za specijalne operacije (JSO). Kako je navela, Filip je mesecima proganja, preti i zove bezbroj… »

Vesti dana »