Povezane vesti

Milenijum osiguranje dupliralo profit u 2023, premija rasla 20 odsto

Milenijum osiguranje dupliralo profit u 2023, premija rasla 20 odsto

Bloomberg Adria 16.04.2024
Milenijum osiguranje je u prošloj godini uspelo da uveća premiju i duplira neto dobit. Premija neživotnih osiguranja uvećana je za oko petinu i iznosila je 5,1 milijardu dinara, navodi se u finansijskom izveštaju. Prihodi od ulaganja sredstava… »
Rast premije osiguranja od 20 odsto za kompaniju Milenijum osiguranje

Rast premije osiguranja od 20 odsto za kompaniju Milenijum osiguranje

Biznis.rs 16.04.2024
U 2023. godini ukupan iznos premije veći od pet milijardi dinara. Kompanija Milenijum osiguranje iz Beograda objavila je iznos premije osiguranja u 2023. godini od 5,1 milijardu dinara, što je rast od 20 odsto. Ovim rezultatom kompanija se svrstala u… »
Snažan rast “Milenijum osiguranja” - svrstano u sam vrh osiguravajućih društava

Snažan rast “Milenijum osiguranja” - svrstano u sam vrh osiguravajućih društava

Novi magazin 16.04.2024
U protekloj 2023. godini „Milenijum osiguranje“ a.d.o. ostvarilo je snažan rast i značajne poslovne rezultate, te se uz najviše standarde u poslovima neživotnog osiguranja, svrstalo u sam vrh osiguravajućih društava po kvalitetu usluge… »
Dobit Beograda na vodi 44,5 miliona evra: Unapred prodato stanova za 350 miliona evra

Dobit Beograda na vodi 44,5 miliona evra: Unapred prodato stanova za 350 miliona evra

Danas 16.04.2024
Preduzeće Beograd na vodi u prošloj godini je ostvarilo neto dobit od 5,2 milijarde dinara ili oko 44,5 miliona evra. Prošle godine Beograd na vodi je imao manju prodaju nego pretprošle, za oko pet milijardi dinara (oko 40 miliona evra), pa je i dobit… »

Vesti dana »