Povezane vesti

„Mi smo dobrostojeća porodica, 35.000 evra je porodični novac“: Prikazani oduzeti predmeti od „vračaraca“, na listi…

„Mi smo dobrostojeća porodica, 35.000 evra je porodični novac“: Prikazani oduzeti predmeti od „vračaraca“, na listi…

Nova 16.04.2024
U nastavku suđenja pripadnicima grupe "vračarci" optuženim za tri teška ubistva i šest pokušaja teških ubistava, u Specijalnom sudu prikazana je pisana dokumentacija, među kojom su potvrde o privremeno oduzetim predmetima iz stanova optuženih… »
Prikazani oduzeti predmeti od "Vračaraca": Na listi "roleksi", oružje i velika količina novca

Prikazani oduzeti predmeti od "Vračaraca": Na listi "roleksi", oružje i velika količina novca

Telegraf 16.04.2024
Jedan od osumnjičenih rekao je pred sudom da je novac pronađen u njegovom stanu "crkveni novac" U nastavku suđenja pripadnicima grupe "Vračarci" optuženim za tri teška ubistva i šest pokušaja teških ubistava, u Specijalnom sudu prikazana je… »
Prikazani oduzeti predmeti od "Vračaraca"

Prikazani oduzeti predmeti od "Vračaraca"

RTV 16.04.2024
BEOGRAD - U nastavku suđenja pripadnicima grupe "Vračarci" optuženim za tri teška ubistva i šest pokušaja teških ubistava, u Specijalnom sudu prikazana je pisana dokumentacija, među kojom su potvrde o privremeno oduzetim predmetima iz stanova… »
„Ja sam penzionisani diler“: Na suđenju vračarskoj grupi svedočio mladić kog su pripadnici klana pokušali da ubiju

„Ja sam penzionisani diler“: Na suđenju vračarskoj grupi svedočio mladić kog su pripadnici klana pokušali da ubiju

Nova 16.04.2024
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je u nastavku suđenja pripadnicima grupe "Vračarci" optuženim za tri teška ubistva i šest pokušaja teških ubistava, oštećeni Samir Divljanović je ispričao kako je došlo do njegovog ranjavanja. Divljanović… »
Nastavljeno suđenje "Vračarcima", oštećeni ispričao kako je došlo do njegovog ranjavanja

Nastavljeno suđenje "Vračarcima", oštećeni ispričao kako je došlo do njegovog ranjavanja

RTS 16.04.2024
U Specijalnom sudu u Beogradu u nastavku suđenja pripadnicima grupe "Vračarci", optuženima za tri teška ubistva i šest pokušaja teških ubistava, oštećeni S. D. je ispričao kako je došlo do njegovog ranjavanja. Prikazani su i oduzeti predmeti iz… »
Nastavljeno suđenje pripadnicima kriminalne grupe "Vračarci"

Nastavljeno suđenje pripadnicima kriminalne grupe "Vračarci"

Insajder 16.04.2024
U Specijalnom sudu u Beogradu je u nastavku suđenja pripadnicima grupe "Vračarci" optuženim za tri teška ubistva i šest pokušaja teških ubistava, oštećeni Samir Divljanović je ispričao kako je došlo do njegovog ranjavanja. Divljanović je… »
Suđenje „vračarcima“: Svedok pričao o učestvovanju u policijskoj akciji Četvrtog odeljenja

Suđenje „vračarcima“: Svedok pričao o učestvovanju u policijskoj akciji Četvrtog odeljenja

N1 Info 16.04.2024
Ispitivanjem oštećenog svedoka Samira Divljanovića u Specijalnom sudu u Beogradu nastavljeno je suđenje kriminalnoj grupi "vračarci" kojoj se sudi za tri teška ubistva i šest pokušaja teških ubistava. Svedok Samir Divljanović se nalazi u… »
Nastavljeno suđenje vračarskoj grupi: Svedočio oštećeni Samir kog su pripadnici klana pokušali da ubiju

Nastavljeno suđenje vračarskoj grupi: Svedočio oštećeni Samir kog su pripadnici klana pokušali da ubiju

Telegraf 16.04.2024
Svedok je u sud doveden iz pritvora. U Specijalnom sudu u Beogradu danas je u nastavku suđenja pripadnicima grupe " Vračarci" optuženim za tri teška ubistva i šest pokušaja teških ubistava, oštećeni Samir Divljanović je ispričao kako je došlo… »
Prva žrtva "vračaraca": Upucan sam dok sam pomagao inspektoru Milenkoviću, mislio sam da sam ubijen! Ja sam penzionisani…

Prva žrtva "vračaraca": Upucan sam dok sam pomagao inspektoru Milenkoviću, mislio sam da sam ubijen! Ja sam penzionisani…

Kurir 16.04.2024
Samir Divljanović, kog su prema navodima Javnog tužilaštva za organizovani kriminal, 29. decembra 2019. u Beogradu pokušali da ubiju pripadnici kriminalne grupe Radoja Zvicera i Nikole Vušovića, takozvani "vračarci", ispričao je danas pred… »
„Vračarci“ danas sedaju u optuženičke klupe: Sudi im se za tri mafijaška ubistva, a od vođe ni traga ni glasa

„Vračarci“ danas sedaju u optuženičke klupe: Sudi im se za tri mafijaška ubistva, a od vođe ni traga ni glasa

Nova 16.04.2024
U Specijalnom sudu u Beogradu danas bi trebalo da bude nastavljeno suđenje kriminalnoj grupi "vračarci" kojoj se sudi za tri teška ubistva i šest pokušaja teških ubistava. Danas se očekuje da okrivljeni koji su prisutni na suđenju nastave sa… »

Vesti dana »