Povezane vesti

Sferopulos pogurao Lesora u Partizan: "Dugo su me želeli, a ja ne znam zašto sam uopšte razmišljao"

Sferopulos pogurao Lesora u Partizan: "Dugo su me želeli, a ja ne znam zašto sam uopšte razmišljao"

Sportske.net 16.04.2024
Francuski centar Matijas Lesor bio je gost na Jutjub kanalu Čime Monekea gde je pričao o svojoj karijeri kao i o odluci da dođe u Partizan čiji je ljubimac navijača kasnije postao. Uprkos tome što je nastupao za Crvenu zvezdu, Matijas Lesor nosi… »
Francuz žestoko opleo Čovića: Hteo da mi s…e karijeru!

Francuz žestoko opleo Čovića: Hteo da mi s…e karijeru!

Sportski žurnal 16.04.2024
Matijas Lesor brzinski odgovorio prvom čoveku Zvezde, posle tvrdnje da mrzi klub. Predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović gostujući na „Areni sport" u emisiji „U obruču” osvrnuo se na neostvarenu želju u vezi angažovanja trenera polufinaliste… »
Kome se Lesor obratio? ''Pokušao je da mi uništi karijeru kada sam imao 22 godine!''

Kome se Lesor obratio? ''Pokušao je da mi uništi karijeru kada sam imao 22 godine!''

Večernje novosti 16.04.2024
Košarkaš Panatinaikosa Matijas Lesor oglasio se na društvenoj mreži "X". FOTO: M. Vukadinović - Čoveče, priča kao da ne pokušava da me ocrni po celoj Evropi, govoreći svima da sam loša osoba, loš saigrač, da sam slep i druga sra*a koja… »
Lesor: "Pokušao je sve da mi uništi karijeru"

Lesor: "Pokušao je sve da mi uništi karijeru"

B92 16.04.2024
Košarkaš Panatinaikosa Matijas Lesor postavio je zagonetnu objavu na društvenoj mreži "X". "Čovek priča kao da nije pokušavao da me ocrni po celoj Evropi, govoreći svima da sam loša osoba, loš saigrač. Da sam slep i druga sra*a koja možeš da… »
Lesor o Čoviću: Probao da me s*ebe, a učinio mi uslugu

Lesor o Čoviću: Probao da me s*ebe, a učinio mi uslugu

Sport klub 16.04.2024
Nekadašnji košarkaš Crvene zvezde i Partizana Matijas Lesor na tviteru se oglasio povodom izjava predsednika crveno-belih Nebojše Čovića. „Čovek je pričao kako će pokušati da učini da mi zatvori sva vrata u Evropi, pričajući svima kako sam… »
Lesor ponovo aktivan na tviteru: ‘Čovek me crni po celoj Evropi!’

Lesor ponovo aktivan na tviteru: ‘Čovek me crni po celoj Evropi!’

Hot sport 16.04.2024
Na koga je ciljao? Juče je predsednik Crvene zvezde – Nebojša Čović izjavio da je Lesor mrzitelj Crvene zvezde i da je on lično uništio sezonu Dušana Alimpijevića svojevremeno, promašajem u Podgorici. Dan nakon ovih izjava, Lesor je putem… »
Svuda me blokirao, pričao da sam loša osoba! Matijas Lesor prozvao Čovića: Učinio mi uslugu!

Svuda me blokirao, pričao da sam loša osoba! Matijas Lesor prozvao Čovića: Učinio mi uslugu!

Mondo 16.04.2024
Matijas Lesor je odgovorio na komentare Nebojše Čovića o njemu. Matijas Lesor je odgovorio na komentare Nebojše Čovića o njemu. Matijas Lesor je igrao za Crvenu zvezdu u sezoni 2017/18, a potom se tri godine kasnije vratio u Srbiju i obukao dres… »
Matijas Lesor odgovorio na prozivke nebojše Čovića: „Pokušao je sve da bi mi s....o karijeru”

Matijas Lesor odgovorio na prozivke nebojše Čovića: „Pokušao je sve da bi mi s....o karijeru”

Dnevnik 16.04.2024
Predsednik košarkaškog kluba Crvena zvezda Nebojša Čović gostovao je na Arena sport televiziji, gde se dotakao i Matijasa Lesora, za koga je rekao da je "mrzitelj Zvezde", a nije dugo prošlo pre nego je Francuz i odgovorio na ove reči. Matijas… »

Vesti dana »