Povezane vesti
Lepe vesti iz najvećeg privatnog porodilišta u Srbiji – u MediGroup sistemu rođena 6.000 beba
Mondo 16.04.2024
U najsavremenijem privatnom porodilištu u našoj zemlji, koje je deo vodećeg privatnog zdravstvenog sistema MediGroup, ovih dana na svet je došla i šesthiljadita beba. U najsavremenijem privatnom porodilištu u našoj zemlji, koje je deo vodećeg privatnog… »
Lepe vesti iz najvećeg privatnog porodilišta u Srbiji – u MediGroup sistemu rođena 6.000 beba
Telegraf 16.04.2024
Mama bebe Petre ističe da je porođaj protekao u najboljem redu. U najsavremenijem privatnom porodilištu u našoj zemlji, koje je deo vodećeg privatnog zdravstvenog sistema MediGroup, ovih dana na svet je došla i šesthiljadita beba. Za samo godinu dana, u… »
Lepe vesti iz najvećeg privatnog porodilišta u Srbiji
B92 16.04.2024
U najsavremenijem privatnom porodilištu u našoj zemlji, koje je deo vodećeg privatnog zdravstvenog sistema MediGroup, ovih dana na svet je došla i šesthiljadita beba. Za samo godinu dana, u ovoj ustanovi rođeno je čak hiljadu beba, a ove impresivne… »
Vesti dana »

Pristalice SNS-a uperile lasere u ekipu N1: Ometale izveštavanje i vređale novinarku (VIDEO)
Danas pre 1 satjoš 1 povezana