Povezane vesti
„Beograd je luda varoš“: Izložba o 1920-im – „kada je naš grad zadobio ovaj oblik, identitet i duh“
N1 Info 16.04.2024
"Beograd je luda varoš, u neprekidnom pokretu i neprestanom prilagođavanju novim prilikama. Teško onom ko izgubi korak. Beograd je borben, strašan i lep", napisao je u svom romanu "Terazije", objavljenom 1932. godine jugoslovenski i srpski pisac Boško… »
Otvaranje izložbe "Beograd: dvadesete godine dvadesetog veka" danas u Jugoslovenskoj kinoteci
Blic 16.04.2024
Istorijski arhiv Beograda, uz podršku Sekretarijata za kulturu Grada Beograda i u saradnji sa Jugoslovenskom kinotekom, priredio je izložbu pod nazivom „Beograd: dvadesete godine dvadesetog veka”. Autori su Slobodan Mandić, Snežana Lazić i Dragana… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za 11. avgust: Sunčano i veoma toplo, u ovim delovima Srbije temperatura i do 39 stepeni
Mondo pre 1 satjoš 7 povezanih

Rute: "Sastanak Trampa i Putina pokazaće da li je Putin ozbiljan po pitanju mira"
Telegraf pre 5 satijoš 5 povezanih

Najviši vulkan u Evroaziji izbacio pepeo na visinu od 12 kilometara! Ide u ovom pravcu, može da padne na ova mesta: Aktivnost se ne smiruje
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

On je zaštitnik svih koji nepravedno stradaju zbog svojih uverenja Danas se slavi sveti mučenik Kalinik
Dnevnik pre 6 satijoš 3 povezane