Povezane vesti

Gruhonjić: Ko nasilje priziva, dozvoljava i čini društvo punim besa, doživeće „bumerang efekat“

Gruhonjić: Ko nasilje priziva, dozvoljava i čini društvo punim besa, doživeće „bumerang efekat“

N1 Info 16.04.2024
Na društvenim mrežama pojavile su se pretnje smrću američkom ambasadoru Kristoferu Hilu i profesoru Novosadskog univerziteta Dinko Gruhonjiću, nakon ambasadorove jučerašnje posete Osim tih pretnji, Gruhonjić je i verbalno je napadnut danas u Novom… »
Verbalni napad na Dinka Gruhonjića na Limanu

Verbalni napad na Dinka Gruhonjića na Limanu

Moj Novi Sad 16.04.2024
Programski direktor NDNV-a i univerzitetski profesor Dinko Gruhonjić verbalno je napadnut na ulici na Limanu. Sve se dogodilo danas u 13.45 na uglu ulica Fruškogorske i Narodnog fronta kada je nepoznati muškarac šovinistički vređao Gruhonjića i… »
„Bilo šta što se desi meni ili mojoj porodici, krivim direktno Vučića“: Gruhonjić posle novog napada

„Bilo šta što se desi meni ili mojoj porodici, krivim direktno Vučića“: Gruhonjić posle novog napada

N1 Info 16.04.2024
Univerzitetski profesor i programski direktor Nezavisnog društva novinara Vojvodine Dinko Gruhonjić danas je ponovo verbalno napadnut na ulici. Hajka protiv njega se vrši već mesecima unazad, tokom kojih je on u konstantnoj izloženosti pretnjama… »
Gruhonjić posle novog napada: Bilo šta da se desi meni ili mojoj porodici, krivim direktno Vučića

Gruhonjić posle novog napada: Bilo šta da se desi meni ili mojoj porodici, krivim direktno Vučića

Nedeljnik 16.04.2024
Univerzitetski profesor i programski direktor Nezavisnog društva novinara Vojvodine Dinko Gruhonjić danas je ponovo verbalno napadnut na ulici. Hajka protiv njega se vrši već mesecima unazad, tokom kojih je on u konstantnoj izloženosti pretnjama… »

Vesti dana »