Povezane vesti
Putin ne može na obeležavanje godišnjice Dana D „zbog agresorskog rata u Ukrajini“
N1 Info 16.04.2024
Rusija će biti pozvana da pošalje predstavnike na ceremoniju obeležavanja 80. godišnjice Dana D, ali se to neće odnosti na predsednika Vladimira Putina, zbog "agresorskog rata u Ukrajini", saopštili su organizatori te tradicionalne manifestacije. „S… »
Obeležavanje 80. godišnjice “Dana D”: Rusija pozvana da pošalje predstavnike, poziv se ne odnosi na Putina
Insajder 16.04.2024
Rusija će biti pozvana da pošalje predstavnike na ceremoniju obeležavanja 80. godišnjice Dana D, ali se to neće odnositi na predsednika Vladimira Putina zbog "agresorskog rata u Ukrajini", saopštili su u utorak organizatori te tradicionalne… »
Francuska će pozvati Rusiju na godišnjicu iskrcavanja u Normandiji, Putin nije dobrodošao
Euronews 16.04.2024
Rusija će početkom juna biti pozvana na proslavu obeležavanja 80. godišnjice iskrcavanja savezničkih trupa u Normandiji, potvrdio je predstavnik misije "Liberation" zadužen za organizaciju komemoracije, prenosi francuski kanal Europe1. "Rusija je pozvana… »
Vesti dana »
Bekerat o godišnjici ubistva Slavka Ćuruvije: Pravda još nije dostignuta
Beta pre 5 satijoš 34 povezane
Slovački i češki premijeri Fico i Babiš podržali Orbana za parlamentarne izbore
Beta pre 2 satajoš 62 povezane
Mirovni pregovori u Islamabadu: Iranci izneli svoje crvene linije, Tramp: "Teheran gubi naveliko"
NIN pre 1 satjoš 47 povezanih
Otkriveno u kom je stanju iranski ajatolah Modžtaba Hamnei i koje povrede ima nakon što je ranjen u napadu
Blic pre 24 minutajoš 89 povezanih




