Povezane vesti

"Ti si izabrao vulgarniji način" Baka Prase pisao Jeleni Đoković - hteo da snima s Novakom, ona mu odgovorila!

"Ti si izabrao vulgarniji način" Baka Prase pisao Jeleni Đoković - hteo da snima s Novakom, ona mu odgovorila!

Mondo 16.04.2024
Jutjuber Bogdan Ilić pre nekoliko godina otkrio i kakvu mu je poruku poslala supruga Novaka Đokovića. Jutjuber Bogdan Ilić pre nekoliko godina otkrio i kakvu mu je poruku poslala supruga Novaka Đokovića Popularni srpski jutjuber Bogdan Ilić… »
Najpoznatiji jutjuber u Srbiji hteo da snima sa Đokovićem, Jelena mu oštro odgovorila

Najpoznatiji jutjuber u Srbiji hteo da snima sa Đokovićem, Jelena mu oštro odgovorila

B92 16.04.2024
Srpski jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, želeo je da iskoristi priliku dok je Novak bio u Srbiji te da napravi video o prvom čoveku srpskog jutjuba koji upoznaje prvog na ATP listi. Društvenim mrežama kruži snimak, koji je nastao… »
"Čula sam za tebe" Baka Prase kontaktirao Đokoviće i tražio uslugu od Jelene, a od nje dobio neočekivani odgovor

"Čula sam za tebe" Baka Prase kontaktirao Đokoviće i tražio uslugu od Jelene, a od nje dobio neočekivani odgovor

Kurir 16.04.2024
Društvenim mrežama kruži snimak, koji je nastao prošle godine, u kojem je srpski jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, svojim pratiocima otkrio da, kada je zvanično postao prvi po broju pratilaca na Balkanu, je želeo da iskoristi priliku… »
Baka Prase kontaktirao Đokoviće: Hteo da se snimi sa Novakom, pa od Jelene dobio ovaj neočekivan odgovor

Baka Prase kontaktirao Đokoviće: Hteo da se snimi sa Novakom, pa od Jelene dobio ovaj neočekivan odgovor

Telegraf 16.04.2024
Naveo razlog zbog kog ga je Đokovićka odbila. Društvenim mrežama kruži snimak, koji je nastao prošle godine, u kojem je srpski jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, svojim pratiocima otkrio da, kada je zvanično postao prvi po broju… »
"Čula sam za tebe": Baka Prase tražio uslugu od Jelene Đoković, njen odgovor ga "ohladio": "ti si izabrao vulgarnost"

"Čula sam za tebe": Baka Prase tražio uslugu od Jelene Đoković, njen odgovor ga "ohladio": "ti si izabrao vulgarnost"

Blic 16.04.2024
Društvenim mrežama kruži snimak, koji je nastao prošle godine, u kojem je srpski jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, svojim pratiocima otkrio da kada je zvanično postao prvi po broju pratilaca na Balkanu, je želeo da iskoristi priliku… »

Vesti dana »