Povezane vesti
Hrvatska glasa: Izbori koje je "progutao" sukob Milanovića i Plenkovića
NIN 17.04.2024
Više od 3,7 miliona Hrvata imaće priliku da na oko 6. 500 biračkih mesta glasa na današnjim parlamentarnim izborima. U pitanju su izbori kojima će biti formiran 11. saziv Hrvatskog sabora, a, za sada, ostaće upamćeni kao oni sa najneizvesnijim ishodom u… »
„Dan D“ u Hrvatskoj: Sve oči uprte u HDZ i SDP
Nova 17.04.2024
Prvi put u istoriji Hrvatske parlamentarni izbori se održavaju na radni dan – danas. Takvu odluku doneo je predsednik Republike Zoran Milanović, zbog čega će deo građana imati slobodan radni dan ili će raditi skraćeno. Glavni rivali na ovim izbori su… »
Vesti dana »

Netanjahu naredio početak pregovora o oslobađanju izraelskih talaca i najavio plan o preuzimanju Gaze
Danas pre 44 minutajoš 1 povezana

Jako nevreme pogodilo sever Srbije: Vetar čupa drveće iz korena, gromovi paraju nebo: U ovom gradu je najkritičnije (foto, video)
Blic pre 3 satajoš 3 povezane

Igor Božić zahvalio građanima na podršci: Novinari N1 nastavljaju da rade profesionalno uprkos pritiscima
Danas pre 4 satijoš 1 povezana

Uhapšen mladić iz Beograda koji je bacio ručnu bombu na lokal u kragujevačkom naselju Smolvil
Danas pre 6 satijoš 1 povezana