Povezane vesti

"Vučić nazvao stvari pravim imenom": Šapić: Konačno smo zauzeli jasan stav po pitanju odbrane srpskih nacionalnih interesa

"Vučić nazvao stvari pravim imenom": Šapić: Konačno smo zauzeli jasan stav po pitanju odbrane srpskih nacionalnih interesa

Blic 17.04.2024
- Mislim da nedavno obraćanje predsednika Aleksandra Vučića, stav koji je naša država zauzela i koraci koje smo preduzeli kada je u pitanju donošenje Rezolucije o Srebrenici u Ujedinjenim nacijama i pokušaj da se čitav naš narod okarakteriše kao… »
Šapić: Konačno jasan stav po pitanju odbrane srpskih nacionalnih interesa

Šapić: Konačno jasan stav po pitanju odbrane srpskih nacionalnih interesa

Euronews 17.04.2024
Mislim da nedavno obraćanje predsednika Vučića, stav koji je naša država zauzela i koraci koje smo preduzeli kada je u pitanju donošenje Rezolucije o Srebrenici u Ujedinjenim nacijama i pokušaj da se čitav naš narod okarakteriše kao genocidan… »
Šapić: Konačno jasan stav po pitanju odbrane srpskih nacionalnih interesa

Šapić: Konačno jasan stav po pitanju odbrane srpskih nacionalnih interesa

Telegraf 17.04.2024
Vučićevo nedavno obraćanje jedno od najboljih koje je predsednik imao u poslednje vreme. - Mislim da nedavno obraćanje predsednika Vučića, stav koji je naša država zauzela i koraci koje smo preduzeli kada je u pitanju donošenje Rezolucije o… »
Šapić: Konačno jasan stav po pitanju odbrane srpskih nacionalnih interesa

Šapić: Konačno jasan stav po pitanju odbrane srpskih nacionalnih interesa

RTV 17.04.2024
BEOGRAD - Mislim da nedavno obraćanje predsednika Vučića, stav koji je naša država zauzela i koraci koje smo preduzeli kada je u pitanju donošenje Rezolucije o Srebrenici u Ujedinjenim nacijama i pokušaj da se čitav naš narod okarakteriše kao… »
Šapić: Konačno smo zauzeli jasan stav, Vučić nazvao stvari pravim imenom

Šapić: Konačno smo zauzeli jasan stav, Vučić nazvao stvari pravim imenom

B92 17.04.2024
"Mislim da nedavno obraćanje predsednika Vučića predstavlja prekretnicu našoj državnoj i nacionalnoj politici", rekao je Aleksandar Šapić, predsednik Privremenog organa grada Beograda. "Mislim da nedavno obraćanje predsednika Vučića, stav koji… »
Šapić: Konačno smo zauzeli jasan stav po pitanju odbrane srpskih nacionalnih interesa! Vučić nazvao stvari pravim imenom!

Šapić: Konačno smo zauzeli jasan stav po pitanju odbrane srpskih nacionalnih interesa! Vučić nazvao stvari pravim imenom!

Kurir 17.04.2024
Aleksandar Šapić, predsednik privremenog organa Grada Beograda, poručio je da je nedavno obraćanje predsednika Srbije Aleksandra Vučića, stav koji je naša država zauzela i koraci koje smo preduzeli kada je u pitanju donošenje Rezolucije o… »

Vesti dana »