Povezane vesti

"Ja sam pravi rus, ne Sovjet", Cezar protiv cara - kako je fitnes trener iz rodnog grada šefa Kremlja poveo antiputinovsku…

"Ja sam pravi rus, ne Sovjet", Cezar protiv cara - kako je fitnes trener iz rodnog grada šefa Kremlja poveo antiputinovsku…

Kurir 17.04.2024
Cezar, komandant Legije "Sloboda za Rusiju", kaže da je ruski hrišćanaski vojnik koji želi da svrgne sa vlasti predsednika Vladimira Putina. - Kada budemo imali dovoljno trupa, oslobodićemo jednu celu rusku (federalnu) oblast. Ustanovićemo vladu… »
"Putine, umarširaćemo ti: U Moskvu!" Opasna pretnja ruskom vladaru dolazi iz Rusije: "Ja sam istinski Rus i morao sam da…

"Putine, umarširaćemo ti: U Moskvu!" Opasna pretnja ruskom vladaru dolazi iz Rusije: "Ja sam istinski Rus i morao sam da…

Blic 17.04.2024
Kada budemo imali dovoljno snaga, oslobodićemo celu rusku regiju. Uspostavićemo vladu. Pobuna će rasti, a mi ćemo krenuti u druge regije dok ne umarširamo na Moskvu, kaže jedan od lidera ruskih partizana, kontroverzni Cezar za Politiko. Cezar - reč… »
„Cezar ima poruku za cara Putina“: Zamenik komandanta Legije Slobodne Rusije za Politico iznosi plan rušenja režima u…

„Cezar ima poruku za cara Putina“: Zamenik komandanta Legije Slobodne Rusije za Politico iznosi plan rušenja režima u…

Danas 16.04.2024
Cezar ima poruku za cara Vladimira Putina. „Ja sam pravoslavni hrišćanin i istinski Rus – ne sovjetski – i nisam mogao samo da sedim i gledam šta se dešava sa ovim zločinačkim ratom i ne radim ništa“, kaže Cezar, zamenik komandanta Legije… »

Vesti dana »