Povezane vesti
Uloženo skoro 50 miliona dinara u plućnu bolnicu
B92 17.04.2024
U toku 2023. godine Specijalnoj bolnici za plućne bolesti "Dr Vasa Savić" u Zrenjaninu, od strane Pokrajinskog sekretarijata za zdravstvo, dodeljena su sredstva u iznosu od skoro 50 miliona dinara. Zahvaljujući ovim sredstvima, omogućena su istorijska… »
Plućna bolnica – Skoro 50 miliona dinara ulaganja u aparate i građevinske radove (FOTO)
I Love Zrenjanin 17.04.2024
U toku 2023. godine Specijalnoj bolnici za plućne bolesti “Dr Vasa Savić” u Zrenjaninu od strane Pokrajinskog sekretarijata za zdravstvo dodeljena su sredstva u iznosu od skoro 50 miliona dinara, zahvaljujući kojim su omogućena istorijska ulaganja… »
Gradonačelnik u obilasku radova u Specijalnoj bolnici za plućne bolesti: skoro 50 miliona dinara ulaganja u aparate i…
Volim Zrenjanin 17.04.2024
U toku 2023. godine Specijalnoj bolnici za plućne bolesti “Dr Vasa Savić” u Zrenjaninu od strane Pokrajinskog sekretarijata za zdravstvo dodeljena su sredstva u iznosu od skoro 50 miliona dinara, zahvaljujući kojim su omogućena istorijska ulaganja… »
Vesti dana »

Opozicija predlaže 'Vladu narodnog poverenja', vlast odgovara: 'Vi nemate ničije poverenje'
BBC News pre 3 satajoš 31 povezana

Vučević o propalom kandidatu za gradonačelnika Beograda: Obradović bi opet da slaže, ali Srbija pamti
Kurir pre 3 satajoš 24 povezane

Severna Makedonija: Sahrana poginulih u požaru u diskoteci u Kočanima
BBC News pre 2 satajoš 57 povezanih

Održana sednica Skupštine Pančeva nakon incidenata, 48 tačaka dnevnog reda usvojeno bez rasprave
Novi magazin pre 2 satajoš 19 povezanih

Nemački mediji: Sve više indicija o upotrebi zvučnog oružja u Srbiji
Vreme pre 5 satijoš 27 povezanih