Povezane vesti

Vučić nakon razgovora sa al Sisijem: Radujem se poseti Egiptu

Vučić nakon razgovora sa al Sisijem: Radujem se poseti Egiptu

Danas 17.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas telefonom sa predsednikom Egipta Abdelom Fatahom al Sisijem i obavestio ga o aktuelnim izazovima sa kojima se suočava Srbija. Još jednom smo potvrdili značaj koji pridajemo nastavku jačanja… »
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovorao sa Alijevim o pritiscima na našu zemlju

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovorao sa Alijevim o pritiscima na našu zemlju

Politika 17.04.2024
U telefonskom razgovoru predsednik Srbije Aleksandar Vučić obavestio je predsednika Azerbejdžana Ilhama Alijeva o pritiscima kojima je izložena Srbija i zamolio ga za prijateljsku i bratsku podršku naroda Azerbejdžana. „Istovremeno, ukazao sam na… »
„Obavestio sam Alijeva o pritiscima na Srbiju, pozvao sam ga da dođe u Beograd“: Vučić razgovarao telefonom sa…

„Obavestio sam Alijeva o pritiscima na Srbiju, pozvao sam ga da dođe u Beograd“: Vučić razgovarao telefonom sa…

Danas 17.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa predsednikom Azerbjedžana Ilhamom Alijevim. „Obavestio sam predsednika Alijeva o brojnim pritiscima kojima je Srbija izložena i zamolio sam ga za prijateljsku i bratsku podršku naroda… »

Vesti dana »