Povezane vesti

Maljković: Sposobni smo da osvojimo više od devet medalja

Maljković: Sposobni smo da osvojimo više od devet medalja

B92 17.04.2024
Predsednik Olimpijskog komiteta Srbije Božidar Maljković izjavio je da ne voli da daje prognoze, ali misli da srpski tim može da osvoji više od devet medalja na predstojećim Igrama u Parizu. Olimpijske igre u Parizu biće održane od 26. jula do 11… »
Raste tenzija kod trenera, sportista, funkcionera Božidar Maljković: Mislim da smo sposobni da na OI osvojimo više od devet…

Raste tenzija kod trenera, sportista, funkcionera Božidar Maljković: Mislim da smo sposobni da na OI osvojimo više od devet…

Dnevnik 17.04.2024
Predsednik Olimpijskog komiteta Srbije Božidar Maljković izjavio je da ne voli da daje prognoze, ali je dodao da misli da srpski olimpijski tim može da osvoji više od devet medalja na predstojećim Igrama u Parizu. OI u Parizu biće održane od 26… »
On je plakao kada je ivana španović ostala bez medalje! Isplivala nepoznata anegdota iz Tokija: Ko bi to pomislio...

On je plakao kada je ivana španović ostala bez medalje! Isplivala nepoznata anegdota iz Tokija: Ko bi to pomislio...

Kurir 17.04.2024
Predsednik Olimpijskog komiteta Srbije, Božidar Maljković, gostovao je na televiziji K1 gde je istakao kako očekuje da bi naši sportisti mogli da osvoje i više od devet medalja u Parizu, a otkrio je i nepoznatu anegdotu sa Igara u Tokiju. - Odmah po… »
Maljković: "Mislim da smo sposobni da na OI osvojimo više od devet medalja"

Maljković: "Mislim da smo sposobni da na OI osvojimo više od devet medalja"

Telegraf 17.04.2024
Predsednik Olimpijskog komiteta Srbije je optimista pred Olimpijske igre. Predsednik Olimpijskog komiteta Srbije Božidar Maljković izjavio je danas da ne voli da daje prognoze, ali je dodao da misli da srpski olimpijski tim može da osvoji više od… »

Vesti dana »