Povezane vesti

"Nisam Melina, ali bi mogao da mi da neke pare!" Voditeljka Pinka uputila urnebesnu poruku Harisu Džinoviću

"Nisam Melina, ali bi mogao da mi da neke pare!" Voditeljka Pinka uputila urnebesnu poruku Harisu Džinoviću

Dnevnik 17.04.2024
Modna kreatorka Melina Džinović i popularni pevač Haris Džinović nedavno su se i zvanično rastali nakon 22 godine zajedničkog života. Ta vest je kao bomba odjeknula u domaćoj javnosti, a od suđenja, Haris njhove detalje braka iznosi javno i… »
Nisam Melina, ali bi mogao da mi da neke pare! Šopićka uputila urnebesnu poruku Harisu Džinoviću

Nisam Melina, ali bi mogao da mi da neke pare! Šopićka uputila urnebesnu poruku Harisu Džinoviću

Mondo 17.04.2024
Na temu razvoda Harisa i Meline Džinović, sada se oglasila i voditeljka Ivana Šopić. Na temu razvoda Harisa i Meline Džinović, sada se oglasila i voditeljka Ivana Šopić. Estradu je zahvatila prava pandemija razvoda od početka godine. Prvi su… »
"Nisam Melina, ali bi Haris mogao da mi da neke pare": Voditeljka Pinka se javno obratila Džinoviću, pratioce dovela do suza

"Nisam Melina, ali bi Haris mogao da mi da neke pare": Voditeljka Pinka se javno obratila Džinoviću, pratioce dovela do suza

Blic 17.04.2024
Melina i Haris Džinović nedavno su se razveli nakon dugogodišnjeg braka, a vest o krahu ljubavi mnoge je ostavila u šoku. Pevač se povodom razvoda nekoliko puta javno oglašavao, te isticao kako je Melinu finansirao što je naišla na veliku osudu… »
"Nisam Melina, ali bi mogao da mi da neke pare!" Voditeljka Pinka uputila urnebesnu poruku Harisu Džinoviću

"Nisam Melina, ali bi mogao da mi da neke pare!" Voditeljka Pinka uputila urnebesnu poruku Harisu Džinoviću

Telegraf 17.04.2024
Na temu razvoda ovog para, sada se oglasila i voditeljka. Modna kreatorka Melina Džinović i popularni pevač Haris Džinović nedavno su se i zvanično rastali nakon 22 godine zajedničkog života. Ta vest je kao bomba odjeknula u domaćoj javnosti, a… »

Vesti dana »