Povezane vesti

Moja žena se druži s melinom i ovo je istina! "Kako se ponaša kraj drugih muškaraca? Reći ću ključnu stvar!"

Moja žena se druži s melinom i ovo je istina! "Kako se ponaša kraj drugih muškaraca? Reći ću ključnu stvar!"

Mondo pre 30 dana
Danijel Alibabić je izrazio svoj stav povodom sve češćih razvoda koji se dešavaju na javnoj sceni. Danijel Alibabić je izrazio svoj stav povodom sve češćih razvoda koji se dešavaju na javnoj sceni. Povodom estradnih razvoda koji su sve… »
"Bio sam svedok tome": Danijel Alibabić otkrio kako se Melina ponašala u društvu drugih muškaraca: "Moja žena je jako…

"Bio sam svedok tome": Danijel Alibabić otkrio kako se Melina ponašala u društvu drugih muškaraca: "Moja žena je jako…

Blic pre 30 dana
Danijel Alibabić gostovao je u današnjoj emisiji „Moj dan, Blic dan” koja se emituje na kanalu 117, a u razgovoru sa našim voditeljima Sofijom Spasojević i Aleksandrom Kojićem je izrazio svoj stav povodom sve češćih razvoda koji se dešavaju… »
"To što ti se divi familija, ne moramo i mi svi": Goca Tržan žestoko odgovorila mladom kolegi: "Nisam davila ljude da mi…

"To što ti se divi familija, ne moramo i mi svi": Goca Tržan žestoko odgovorila mladom kolegi: "Nisam davila ljude da mi…

Blic pre 30 dana
Goca Tržan danas se uključila uživo u emisiju „Moj dan, Blic dan” koja se emituje na kanalu 117 i sa voditeljskim parom Sofijom Spasojević i Aleksandrom Kojićem podelila utiske sa konferencije za medije povodom festivala Beogradsko proleće. Osim… »

Vesti dana »