Povezane vesti

Jelena Đoković za 3 dana smršala 4 kilograma, a nije držala dijetu, razlog je zastrašujući

Jelena Đoković za 3 dana smršala 4 kilograma, a nije držala dijetu, razlog je zastrašujući

Svet & Skandal 17.04.2024
Ispovest Jelene Đoković iznenadila je sve Jelena Đoković, direktorka Fondacije Novak Đoković i supruga Novaka Đokovića, najboljeg svetskog tenisera svih vremena, godinama vodi i propagira zdrav način života. Međutim, kroz ispovest Jelene… »
Jelena Đoković otvoreno progovorila o porocima: "Povraćala sam 3 dana i oslabila 4 kilograma" Evo šta joj najviše smeta

Jelena Đoković otvoreno progovorila o porocima: "Povraćala sam 3 dana i oslabila 4 kilograma" Evo šta joj najviše smeta

Kurir 17.04.2024
Supruga našeg najboljeg tenisera Novaka Đokovića, Jelena Đoković, godinama vodi zdrav način života, a jednom prilikom je progovorila i o porocima čiji je izričit protivnik. Đokovićka je otkrila da ne konzumira kafu, kao i to da ni na koji… »
"Tri dana sam povraćala i izgubila četiri kilograma": Jelena Đoković progovorila o porocima: "Izaziva mi zavisnost koje ne…

"Tri dana sam povraćala i izgubila četiri kilograma": Jelena Đoković progovorila o porocima: "Izaziva mi zavisnost koje ne…

Blic 17.04.2024
Jelena Đoković godinama vodi zdrav način života, a jednom prilikom je progovorila i o porocima čiji je izričit protivnik. Tom prilikom Jelena je otkrila da ne konzumira kafu, ali i ni na koji način ne unosi kofein u svoj organiam. - Ne koristim… »

Vesti dana »