Povezane vesti

"Ja sam Leona Car!" Ponosni tata Filip pokazao naslednicu, mnogi kažu da liči na njega

"Ja sam Leona Car!" Ponosni tata Filip pokazao naslednicu, mnogi kažu da liči na njega

Telegraf 17.04.2024
Presrećan je što se ostvario u ulozi roditelja. Bivši rijaliti učesnik Filip Car danas se ostvario u ulozi roditelja. Njegova partnerka, Aleksandra Nikolić, jutros se porodila i na svet donela preslatku devojčicu, kojoj su ponosni roditelji dali ime… »
Ovo je najlepši osećaj koji žena može da doživi Aleksandra Nikolić se oglasila za Alo! i otkrila detalje porođaja!

Ovo je najlepši osećaj koji žena može da doživi Aleksandra Nikolić se oglasila za Alo! i otkrila detalje porođaja!

Alo 17.04.2024
Ponosna mama ne može da sakrije sreću. Pobednica Zadruge 6 i bivša rijaliti učesnica Aleksandra Nikolić danas je na svet donela devojčicu. Ponosna mama se sada prvi put oglasila za Alo!. - Beba je divna i zdrava što je najvažnije. Zahvalna sam… »
Prve slike male leone! Nikad emotivnije obraćanje Aleks Nikolić i Cara, njihove reči teraju suze na oči: Svi kažu da liči…

Prve slike male leone! Nikad emotivnije obraćanje Aleks Nikolić i Cara, njihove reči teraju suze na oči: Svi kažu da liči…

Alo 17.04.2024
Aleksandra je sada na svom Instagramu podelila i prvu fotografiju sa naslednicom. Pobednica Zadruge 6 i bivša rijaliti učesnica Aleksandra Nikolić danas je na svet donela devojčicu, kojoj su dali ime - Leona. Kako je Nikolićeva istakla za Alo! "ovo… »
Aleks objavila prvu sliku sa ćerkom: Drži je u naručju, a poruka je dirljiva: "Ovakvu ljubav prvi put osećam"

Aleks objavila prvu sliku sa ćerkom: Drži je u naručju, a poruka je dirljiva: "Ovakvu ljubav prvi put osećam"

Telegraf 17.04.2024
Istakla da je i dalje u šoku. Pobednica "Zadruge 6", Aleksandra Nikolić, danas se ostvarila u najlepšoj životnoj ulozi. Na svet je donela prvo dete, ćerkicu, koju je dobila iz ljubavi sa bivšim zadrugarem Filipom Carem. Devojčica je dobila ime… »
Prvo oglašavanje aleks Nikolić nakon porođaja! Sve u roze mašnama, čestitke pljušte sa svih strana!

Prvo oglašavanje aleks Nikolić nakon porođaja! Sve u roze mašnama, čestitke pljušte sa svih strana!

Alo 17.04.2024
Kako je Alo! prvi pisao buran ljubavni odnos sa bivšim partnerom Filipom Carom ni najmanje je nije omeo u nameri da pripremi sve potrebno za naslednicu. Pobednica Zadruge 6 i bivša rijaliti učesnica Aleksandra Nikolić danas je na svet donela… »
Aleks Nikolić nije štedela za naslednicu! Ponosna mama za ćerkin garderober dala 5.000 evra

Aleks Nikolić nije štedela za naslednicu! Ponosna mama za ćerkin garderober dala 5.000 evra

Alo 17.04.2024
Beba i ponosna majka se osećaju dobro. Pobednica Zadruge 6 i bivša rijaliti učesnica Aleksandra Nikolić danas je na svet donela devojčicu. Beba i ponosna majka se osećaju dobro, a naslednica je dugačka 55cm, a teška 4 kilograma. Printscreen Buran… »
Car nije spavao celu noć zbog aleksandrinog porođaja Otkriveno šta Filip radi nakon što je dobio ćerku!

Car nije spavao celu noć zbog aleksandrinog porođaja Otkriveno šta Filip radi nakon što je dobio ćerku!

Alo 17.04.2024
Prema saznanjima portala Alo! bivša rijaliti učesnica se oseća dobro. Prema saznanjima portala Alo!, bivša učesnica rijaliti programa, Aleksandra Nikolić, carskim rezom je donela na svet devojčicu. Kako naši izvori dalje navode, porođaj je… »

Vesti dana »