Povezane vesti
Majkrosoft: Hakerska grupa „Star blizard“ cilja na američke izbore
N1 Info 18.04.2024
Majkrosoft je saopštio da su ruske onlajn kampanje za uticaj na predstojeće predsedničke izbore u SAD krenule "punom parom" u poslednjih 45 dana, ali sporijim tempom nego na prošlim izborima. Nalozi povezani sa Rusijom šire sadržaje koji izazivaju… »
Microsoft otkrio da su počele ruske online kampanje koje ciljaju američke izbore
Slobodna Evropa 18.04.2024
Microsoft je izvijestio da su ruske online kampanje za utjecaj na predstojeće predsjedničke izbore u Sjedinjenim Državama krenule "punom parom" u posljednjih 45 dana, ali sporijim tempom nego na prošlim izborima. Nalozi povezani s Rusijom šire sadržaje… »
Majkrosoft otkrio da su počele ruske onlajn kampanje koje ciljaju američke izbore
Glas Amerike 18.04.2024
SAN FRANCISCO — Majkrosoft je saopštio da su ruske onlajn kampanje za uticaj na predstojeće predsedničke izbore u SAD krenule "punom parom" u poslednjih 45 dana, ali sporijim tempom nego na prošlim izborima. Nalozi povezani sa Rusijom šire sadržaje koji… »
Vesti dana »
Tragedija u Zemunu: Radnika obezbeđenja udario voz, oglasili se iz "Srbijavoza"
Blic pre 6 satijoš 1 povezana
Ocokoljić: Odradili smo dobar posao, nije bilo lako da se pripremimo za utakmicu
Politika pre 3 satajoš 4 povezane
Zemlje se masovno povlače sa Evrovizije 2026. Najavljen bojkot nakon što je Izraelu dozvoljeno učešće na takmičenju
Blic pre 9 satijoš 3 povezane
Poništena naredba; Sud dozvolio Trampu da rasporedi Nacionalnu gardu u Vašingtonu
Kurir pre 2 satajoš 1 povezana




