Povezane vesti

Pokuševski: Želim da igram za Srbiju

Pokuševski: Želim da igram za Srbiju

Sportski žurnal 18.04.2024
Uzdanica Šarlota se nada pozivu selektora Pešića. Srpski košarkaš Aleksej Pokuševski je ovu sezonu završio u Šarlotu. Odmah po završetku NBA rekao je da želi da igra za Srbiju na Olimpijskim igrama ovog leta. U razgovoru za Mocart Sport, govorio… »
Pokuševski: Želim u Pariz, hvala Miciću

Pokuševski: Želim u Pariz, hvala Miciću

Sport klub 18.04.2024
Aleksej Pokuševski, igrač Šarlot Hornetsa, ima veliku želju da zaigra za reprezentaciju Srbije na Olimpijskim igrama u Parizu. „Moja želja je tu, a da li ću biti u timu to je naravno pitanje za selektora“, istakao je Pokuševski u razgovoru za… »
Micić nije jedini: Pokuševski već razmišlja o Parizu i Olimpijskim igrama!

Micić nije jedini: Pokuševski već razmišlja o Parizu i Olimpijskim igrama!

Hot sport 18.04.2024
Pokuševski čeka poziv selektora Pešića Mladi srpski košarkaš Aleksej Pokuševski proveo je turbulentnu sezonu u NBA ligi, prelazeći iz Oklahome u ekipu Šarlota kako bi dobio više minuta i mogao da pokaže svoj potencijal. Sa završetkom NBA… »
Pešić trlja ruke! Posle Micića još jedan NBA igrač koga smo dugo čekali rekao "da" Srbiji

Pešić trlja ruke! Posle Micića još jedan NBA igrač koga smo dugo čekali rekao "da" Srbiji

Večernje novosti 18.04.2024
VASILIJE Micić je juče potvrdio da jedva čeka Olimpijske igre i nastup za Srbiju, a sada se javio još jedan NBA igrač. FOTO: M. Vukadinović Naime, Aleksej Pokuševski, koji do sada nije imao priliku da nastupa za "orlove" na velikom takmičenju… »
Pokuševski: Imam veliku želju da igram za Srbiju na OI

Pokuševski: Imam veliku želju da igram za Srbiju na OI

B92 18.04.2024
Aleksej Pokuševski imao je turbulentnu NBA sezonu. Srpski košarkaš je počeo u dresu Oklahome, gde nije dobijao puno minuta, pa je onda trejdovan u ekipu Šarlota, gde je njegova igra mogla više da doše do izražaja. Naravno sada kada se završila… »

Vesti dana »