Povezane vesti

„Da sam naišao malo ranije, možda bih uspeo da mu pomognem“: Ispovest mladića koji je izboden kada je pokušao da spase…

„Da sam naišao malo ranije, možda bih uspeo da mu pomognem“: Ispovest mladića koji je izboden kada je pokušao da spase…

Nova pre 14 dana
"Žao mi je što nisam stigao nekoliko minuta ranije, da je bilo sreće možda bi Stefan danas bio živ!" Ovim rečima svoju ispovest počinje Stefan Marković, mladić koji je u noći između 24. i 25. februara na beogradskom Dorćolu pokušao da pomogne… »
Ubica MMA borca u bekstvu poslao porodici poruku? Kontaktirao ih bez znanja saučesnika: Otkriveno gde se kriju i šta planira…

Ubica MMA borca u bekstvu poslao porodici poruku? Kontaktirao ih bez znanja saučesnika: Otkriveno gde se kriju i šta planira…

Blic pre 14 dana
Stefan Savić, MMA borac ubijen je u noći između 24. i 25. februara ispred lokala ''Dorćoleta'' na uglu Dobračine i Dunavske ulice. Osumnjičeni za svirepo ubistvo su Vasilije Gačević (23) i Marko Daničić (23) koji su od trenutka izvršenja… »
Jedan od ubica MMA borca poslao SMS! Razmišlja da se preda - pobegli na Kosovo?!

Jedan od ubica MMA borca poslao SMS! Razmišlja da se preda - pobegli na Kosovo?!

Mondo pre 14 dana
Stefan Savić, MMA borac ubijen je u noći između 24. i 25. februara ispred lokala ''Dorćoleta'' na uglu Dobračine i Dunavske ulice. Stefan Savić, MMA borac ubijen je u noći između 24. i 25. februara ispred lokala ''Dorćoleta'' na uglu Dobračine i… »
"Žao mi je što nisam stigao ranije, možda bi bio: Živ!" Ispovest heroja koji je rizikovao svoj život na Dorćolu kako bi…

"Žao mi je što nisam stigao ranije, možda bi bio: Živ!" Ispovest heroja koji je rizikovao svoj život na Dorćolu kako bi…

Blic pre 14 dana
"Žao mi je što nisam stigao nekoliko minuta ranije, da je bilo sreće možda bi Stefan danas bio živ!" Ovim rečima počinje svoju ispovesti Stefan Marković, mladić koji je u noći između 24. i 25. februara na beogradskom Dorćolu pokušao da… »

Vesti dana »