Povezane vesti

Brnabić donela odluku: Lokalni i beogradski izbori 2. juna

Brnabić donela odluku: Lokalni i beogradski izbori 2. juna

Danas 18.04.2024
Predsednica Skupštine Ana Brnabić donela je odluku da se prihvati zahtev opozicije da se svi lokalni izbori održe u istom danu sa beogradskim izborima, 2. juna. Odluku je donela uz konsultacije i savet predsednika Republike Vučića, navela je. Time je… »
Zelenović: Čini mi se da ne postoji nijedan uslov da bi se moglo izaći na izbore 2. juna

Zelenović: Čini mi se da ne postoji nijedan uslov da bi se moglo izaći na izbore 2. juna

Nedeljnik 18.04.2024
Predsednica Skupštine nije prihvatila Nacrt ustavnog zakona koji bi omogućio odlaganje i istovremeno održavanje izbora, što je bio zahtev dela opozicije na pregovorima o izbornim uslovima sa predstavnicima vlasti. Kopredsednik stranke “Zajedno”… »
Zelenović: Čini mi se da ne postoji nijedan uslov da bi se moglo izaći na izbore 2. juna

Zelenović: Čini mi se da ne postoji nijedan uslov da bi se moglo izaći na izbore 2. juna

N1 Info 18.04.2024
Predsednica Skupštine nije prihvatila Nacrt ustavnog zakona koji bi omogućio odlaganje i istovremeno održavanje izbora, što je bio zahtev dela opozicije na pregovorima o izbornim uslovima sa predstavnicima vlasti. Kopredsednik stranke “Zajedno”… »

Vesti dana »