Povezane vesti

"Juri te Interpol, prenosila si milione": Milena Kačavenda otkrila mračnu prošlost Aneli Ahmić: "Znam svašta o njoj"

"Juri te Interpol, prenosila si milione": Milena Kačavenda otkrila mračnu prošlost Aneli Ahmić: "Znam svašta o njoj"

Blic 18.04.2024
Miljana Kačavenda i Aneli Ahmić ušle su u novi sukob, a tom prilikom Milena je iznela šokantne tvrdnje o životu svoje cimerke. Naime, kako Milena tvrdi, Aneli Ahmić iza sebe ima mnoštvo krivičnih dela zbog čega je traži čak i "Interpol". - Ona… »
"Juri te Interpol, prenosila si milione" Milena Kačavenda progovorila o mračnoj prošlosti Aneli Ahmić, ima je u šaci

"Juri te Interpol, prenosila si milione" Milena Kačavenda progovorila o mračnoj prošlosti Aneli Ahmić, ima je u šaci

Kurir 18.04.2024
Milana Kačavenda i Aneli Ahmić ušle su u novi sukob, a tom prilikom Milena je iznela šokantne tvrdnje o životu svoje cimerke. Naime, kako Milena tvrdi, Aneli Ahmić iza sebe ima mnoštvo krivičnih dela zbog čega je traži čak i "Interpol". - Ona… »
"Znam svašta o tebi, nimalo nisi naivna" Milena Kačavenda na ivici da raskrinka Aneli: Izgledala je potpuno drugačije...

"Znam svašta o tebi, nimalo nisi naivna" Milena Kačavenda na ivici da raskrinka Aneli: Izgledala je potpuno drugačije...

Kurir 18.04.2024
Milena Kačavenda i Aneli Ahmić sve češće imaju sukobe i svađe, a nakon Mileninog povratka u Belu kuću posle smrti majke situacija je kulminirala. Milena je tokom emisije izjavila da tek sad zna ko je Aneli jer je po fizičkom izgledu nije… »

Vesti dana »