Povezane vesti
Crna Gora odbila švajcarsku ponudu: Evo zašto je propao još jedan poziv za zakup Željezare
Blic 18.04.2024
Komisija je danas kao neodgovarajuću odbila ponudu švajcarske kompanije 8B Capital S.A. Švajcarska kompanija 8B Capital S.A. jedina je dostavila ponudu za zakup pogona nikšićke Željezare. To je konstatovano danas prilikom javnog otvaranja ponuda na… »
Odbijena jedina ponuda za zakup nikšićke Željezare
SEEbiz 18.04.2024
NIKŠIĆ - Ponuda švajcarske kompanije 8B Capital za zakup nikšićke Željezare, odbijena je odlukom komisije. Komisija je sastavljena od predstavnika Elektroprivrede (EPCG), Željezare i resornog ministarstva, a na njenom čelu je Miro Vračar iz EPCG… »
Vesti dana »

Danas sunčano na celoj teritoriji Srbije: Najviša temperatura do 39 °C
Telegraf pre 1 satjoš 7 povezanih

Najviši vulkan u Evroaziji izbacio pepeo na visinu od 12 kilometara! Ide u ovom pravcu, može da padne na ova mesta: Aktivnost se ne smiruje
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Vens: SAD pripremaju sastanak Putina i Zelenskog; Rute: Kijev treba de fakto da prizna teritorije pod kontrolom Rusije
RTS pre 25 minutajoš 4 povezane