Povezane vesti

Aleks Nikolić vodila računa o svakom detalju! Pogledajte kako izgleda kutak za malu Leonu, svi pričaju o ovom hit natpisu!

Aleks Nikolić vodila računa o svakom detalju! Pogledajte kako izgleda kutak za malu Leonu, svi pričaju o ovom hit natpisu!

Alo 18.04.2024
Prve fotografije njihove naslednice već su se pojavile juče na profilima ponosne mame i tate. Aleksandra Nikolić juče je rodila ćerku, kojoj su ona i Filip Car dali ime Leona. Nakon porođaja, ponosna mama je dala izjavu za naš portal, otkrivajući… »
Pogledajte kako izgleda kutak male Leone: Kao za princeze, baldahin, sve u roze tonu, a natpis je pravi hit!

Pogledajte kako izgleda kutak male Leone: Kao za princeze, baldahin, sve u roze tonu, a natpis je pravi hit!

Telegraf 18.04.2024
Prizor je predivan. Pobednica "Zadruge 6", Aleksandra Nikolić, ostvarila se u najlepšoj životnoj ulozi. Juče, 17. aprila, je na svet donela prvu ćerku, kojoj su ona i ponosni tata Filip Car dali ime Leona. Prve fotografije naslednice smo imali… »
Maja Marinković priznala kako se oseća nakon saznanja da je Filip Car postao otac: "Mislim da nije iskrena"

Maja Marinković priznala kako se oseća nakon saznanja da je Filip Car postao otac: "Mislim da nije iskrena"

Telegraf 18.04.2024
"Baš sam rekla pre neki dan da sam totalno presekla, nisam ja ta koja želi da produbljuje tu temu. Ja tom čoveku nisam lik videla godinu dana, sada sam u vezi i to je za mene završena priča, iskrena sam bila", tvrdila je Maja, ali jedan učesnik… »
Maja presekla nakon aleksandrinog porođaja Marinkovićeva donela neočekivanu odluku, niko se nije nadao ovome!

Maja presekla nakon aleksandrinog porođaja Marinkovićeva donela neočekivanu odluku, niko se nije nadao ovome!

Alo 18.04.2024
Marinkovićeva donela šok odluku nakon saznanja da se Aleksandra porodila. Aleksandra Nikolić juče je rodila ćerku, kojoj su ona i Filip Car dali ime Leona. Maja Marinković je juče, kao ovonedeljni vođa pročitala pismo, u kom je Veliki šef… »
Filip Car napravio haos zbog Aleksandrinog odabira za bebu: "Ne dolazi u obzir!"

Filip Car napravio haos zbog Aleksandrinog odabira za bebu: "Ne dolazi u obzir!"

Telegraf 18.04.2024
Ponosni roditelji su odlučili da njihovoj mezimici daju jako ime Leona. Bivša rijaliti učesnica i pobednica "Zadruge 6", Aleksandra Nikolić, porodila se juče, 17. aprila, i dobila devojčicu, a ponosni tata je Filip Car. Ponosni roditelji su… »
Aleksandra podelila prvu fotografiju ćerke Leone: Divan prizor iz porodilišta raznežio sve!

Aleksandra podelila prvu fotografiju ćerke Leone: Divan prizor iz porodilišta raznežio sve!

Telegraf 18.04.2024
Aleks se oglasila na Instagramu, te pored brojnih čestitki, podelila je sliku naslednice Leone. Bivša pobednica Zadruge "6", Aleksandra Nikolić, porodila se juče, 17. aprila, a sada je objavila prvu fotografiju svoje ćerke. Aleks se oglasila na… »

Vesti dana »