Povezane vesti

Rekao mi je da ima tri života, mene, Krunu i Noru! Aneli Ahmić obelodanila sve što joj je Janjuš ispod pokrivača govorio

Rekao mi je da ima tri života, mene, Krunu i Noru! Aneli Ahmić obelodanila sve što joj je Janjuš ispod pokrivača govorio

Alo 18.04.2024
Aneli ne krije da je razočarana. Aneli Ahmić ogolila je svoju dušu u toku razgovora kod Drveta mudrosti, te je otvoreno pričala o odnosu sa Markom Janjuševićem. - Aneli kako si? Kakva je situacija sa Janjušem? - upitalo je Drvo. - Izgleda da ja… »
"Jako mi je teško": Aneli zakukala zbog Janjuševih uvreda, pa otkrio šta joj je govorio kada ih niko ne čuje

"Jako mi je teško": Aneli zakukala zbog Janjuševih uvreda, pa otkrio šta joj je govorio kada ih niko ne čuje

Blic 18.04.2024
Aneli Ahmić i Marko Janjušević Janjuš izgovorili su jedno drugom najgore uvrede nakon raskida, a sada je Ahmićeva otkrila da li je spremna da pruži još jednu šansu njihovoj ljubavi. Aneli je istakla i da nema poverenja u Janjuša, a javno je rekla… »
"Misli da sam žena lakog morala" Aneli iznela sve tajne sa Janjušem, evo šta joj je krišom govorio: Ima dozu…

"Misli da sam žena lakog morala" Aneli iznela sve tajne sa Janjušem, evo šta joj je krišom govorio: Ima dozu…

Kurir 18.04.2024
Aneli Ahmić već nekoliko dana vodi rat sa već sada bivšim dečkom Markom Janjuševićem, a kod Drveta mudrosti je otkrila sve tajne i priče koje joj je govorio dok misle da ih ne snimaju kamere. Aneli je otvorila dušu i otkrila da li postoji… »

Vesti dana »