Povezane vesti

NATO: Ukrajina treba da obezbedi vojnike, mi šaljemo samo sredstva

NATO: Ukrajina treba da obezbedi vojnike, mi šaljemo samo sredstva

Politika 18.04.2024
Ukrajina treba sama da obezbedi sebi ljudstvo, saveznici iz NATO-a je snabdevaju sredstvima, izjavio je generalni sekretar Alijanse Jens Stoltenberg na marginama sastanka ministara inostranih poslova G7 na italijanskom ostrvu Kapri. „Ukrajini su… »
Oglasio se NATO: Ukrajina sama treba da obezbedi vojnike, mi šaljemo samo sredstva

Oglasio se NATO: Ukrajina sama treba da obezbedi vojnike, mi šaljemo samo sredstva

Pravda 18.04.2024
Ukrajina treba sama da obezbedi sebi ljudstvo, saveznici iz NATO-a je snabdevaju sredstvima, izjavio je generalni sekretar Alijanse Jens Stoltenberg na marginama sastanka ministara inostranih poslova G7 na italijanskom ostrvu Kapri. „Ukrajini su… »
Stoltenberg: Ohrabrujuće poruke za Ukrajinu, Kijev da osigura trupe

Stoltenberg: Ohrabrujuće poruke za Ukrajinu, Kijev da osigura trupe

Al Jazeera 18.04.2024
Generalni sekretar NATO-a kaže da NATO može doprinijeti u povećanju vojne opreme, ali da Kijev mora sam da osigura vojnike. Iz američkog Kongresa stižu ohrabrujuće poruke pred predstojeće glasanje o paketu pomoći za Ukrajinu u vrijednosti od 61… »
NATO: Ukrajina sama treba da obezbedi vojnike, mi šaljemo samo sredstva

NATO: Ukrajina sama treba da obezbedi vojnike, mi šaljemo samo sredstva

Vesti online 18.04.2024
Ukrajina treba sama da obezbedi sebi ljudstvo, saveznici iz NATO-a je snabdevaju sredstvima, izjavio je generalni sekretar Alijanse Jens Stoltenberg na marginama sastanka ministara inostranih poslova G7 na italijanskom ostrvu Kapri. – Ukrajini su… »

Vesti dana »