Povezane vesti

Aleksandar Petrović ponovo na klupi reprezentacije Brazila

Aleksandar Petrović ponovo na klupi reprezentacije Brazila

Sportski žurnal 18.04.2024
Vreme je da se potpuno fokusiramo na kvalifikacioni turnir i da pronađemo svoje mesto na Igrama u Parizu - rekao je povodom povratka u Brazil Aleksandar Petrović. Hrvatski košarkaški trener Aleksandar Petrović novi je selektor reprezentacije Brazila… »
Aleksandar Petrović sa Brazilom cilja Pariz

Aleksandar Petrović sa Brazilom cilja Pariz

Sport klub 18.04.2024
Aleksandar Petrović, nekadašnji selektor hrvatske košarkaške reprezentacije, ponovno je preuzeo selekciju Brazil, objavio Košarkaški savez Brazila. Petrović se vraća na poziciju selektora Brazila gde je radio od 2017. do 2021. godine. Na tu… »
Povratak na klupu Brazila: Hrvat će trenirati Jaga i Kabokla

Povratak na klupu Brazila: Hrvat će trenirati Jaga i Kabokla

Večernje novosti 18.04.2024
BIVŠI hrvatski košarkaš Aleksandar Aco Petrović vratio se na klupu Brazila i predvodiće ovu selekciju u kvalifikacijama za Olimpijske igre. Aco Petrović foto: N.Paraušić Ovu informaciju potvrdio je Savez ove južnoameričke selekcije, ali i sam… »
Aco Petrović šefuje Jagu i Kaboklu!

Aco Petrović šefuje Jagu i Kaboklu!

Sportske.net 18.04.2024
Hrvatski košarkaški stručnjak Aleksandar Aco Petrović vratio se na poziciju selektora Brazila, potvrdio je tamošnji Savez na svom zvaničnom sajtu, a i sam Petrović na svom "X" nalogu. Ovaj 65-godišnji trener je već vodio Brazilce od 2017. do… »
Aco Petrović ponovo selektor

Aco Petrović ponovo selektor

B92 18.04.2024
Legendarni hrvatski košarkaš i trener Aleksandar Aco Petrović ponovo je postao selektor košarkaške reprezentacije Brazila. Povrtak na klupu nacionalne selekcije Brazila potvrdio je i tamošnji Košarkaški savez na svom zvaničnom sajtu, kao i sam… »

Vesti dana »