Povezane vesti
Grupa koja zastupa Jermene traži od Suda u Hagu da istraži tvrdnju o genocidu
Insajder 18.04.2024
Humanitarna organizacija Centar za istinu i pravdu (CFTJ) sa sedištem u Kaliforniji koja zastupa etničke Jermene je dostavila dokaze Međunarodnom krivičnom sudu u Hagu (MKS) kojim tvrde da Azerbejdžan vrši genocid nad njima. Pravnici iz CFTJ kažu da… »
Jermenska zajednica optužila Azerbejdžan za genocid: Predati dokumenti i svedočenja Međunarodnom krivičnom sudu
Euronews 18.04.2024
Organizacija za ljudska prava koja predstavlja etničke Jermene predala je danas Međunarodnom krivičnom sudu (MKS) dokumente u kojima navodi da Azerbejdžan vrši genocid nad njima. Grupa od oko 30 ljudi okupila se ispred suda u Hagu kako bi predala više od… »
Grupa koja zastupa Jermene traži od Suda u Hagu da istraži tvrdnju o genocidu
N1 Info 18.04.2024
Humanitarna organizacija Centar za istinu i pravdu sa sedištem u Kaliforniji koja zastupa etničke Jermene je dostavila dokaze Međunarodnom krivičnom sudu u Hagu kojim tvrde da Azerbejdžan vrši genocid nad njima. Pravnici iz CFTJ kažu da postoji dovoljno… »
Grupa koja zastupa Jermene traži od Suda u Hagu da istraži tvrdnju o genocidu
Novi magazin 18.04.2024
Humanitarna organizacija Centar za istinu i pravdu (CFTJ) sa sedištem u Kaliforniji koja zastupa etničke Jermene je danas dostavila dokaze Međunarodnom krivičnom sudu u Hagu (MKS) kojim tvrde da Azerbejdžan vrši genocid nad njima. Pravnici iz CFTJ kažu… »
Vesti dana »
Pojeftinili i benzin i dizel – nove cene goriva važiće do sledećeg petka
Šabačke novosti pre 26 minutajoš 37 povezanih
IRNA: Memorandum sa SAD ne predviđa obaveze Irana u vezi sa Ormuskim moreuzom
RTV pre 1 satjoš 23 povezane
Kiša golova i pljusak keša: Prvi dan Svetskog prvenstva doneo svim igračima u Meridianu po 5.000 dinara bonusa
Telegraf pre 1 satjoš 56 povezanih
Grčki ministar s Macutom: Srbija može da računa na našu podršku u pristupanju EU
Beta pre 7 minutajoš 15 povezanih





