Povezane vesti

Desingerica bankrotirao! U vrhuncu slave ostao bez para i dinara: Firma mi je u stečaju! Šok tvrdnje!

Desingerica bankrotirao! U vrhuncu slave ostao bez para i dinara: Firma mi je u stečaju! Šok tvrdnje!

Kurir pre 26 dana
Dragomir Despić Desingerica pojavio se na promociji ledenog čaja Mihaila Veruovića Vojaža, a tom prilikom prokomentarisao je brojne estradne teme. S obzirom na to da je na njegovom licu po ulasku u jedan prestonički hotel izostao osmeh, okupljeni… »
Desingerica bankrotirao! Na vrhuncu slave ostao bez dinara: Pevam za džabe, firma je u stečaju

Desingerica bankrotirao! Na vrhuncu slave ostao bez dinara: Pevam za džabe, firma je u stečaju

Mondo pre 26 dana
Dragomir Despić Desingerica istakao je da trenutno kuburi s novcem kao i da mu je firma u stečaju. Dragomir Despić Desingerica istakao je da trenutno kuburi s novcem kao i da mu je firma u stečaju. Dragomir Despić Desingerica pojavio se na promociji… »
"Firma mi je u stečaju": Desingerica šokirao izjavom o poslu: "Do sada sam radio samo humanitarno"

"Firma mi je u stečaju": Desingerica šokirao izjavom o poslu: "Do sada sam radio samo humanitarno"

Blic pre 26 dana
Reper Dragomir Despić Desingerica pojavio se večeras na promociji koju je organizovao njegov kolega Mihaila Veruovića Vojaža. Po dolasku na pomenuti događaj Dragomir je bio vidno neraspoložen, te za naš medij priznao šta je uzrok tome. - Nisam… »

Vesti dana »