Povezane vesti

"Jako se plašim, toliko me sve obuzme": Bjelogrlić o novoj sezoni "Senki nad Balkanom", jedna misteriozna planina biće…

"Jako se plašim, toliko me sve obuzme": Bjelogrlić o novoj sezoni "Senki nad Balkanom", jedna misteriozna planina biće…

Blic 19.04.2024
Reditelj i glumac Dragan Bjeloglić priznao je da je osećao strah kada je ušao u proces pisanja za treću sezonu jedne od najpopularnijih serija na našim prostorima, "Senke nad Balkanom". Bjelogrlić je svojevremeno govorio da je snimanje druge sezone… »
Bjelogrlić otkrio detalje treće sezone „Senki nad Balkanom“

Bjelogrlić otkrio detalje treće sezone „Senki nad Balkanom“

N1 Info 19.04.2024
Treći ciklus popularne serije "Senke nad Balkanom", koji publika dugo očekuje sa velikim nestrpljenjem, uveliko je u fazi pisanja, a kako je najavio reditelj i glumac Dragan Bjeloglić, sa snimanjem se počinje krajem leta. Dragan Bjelogrlić sa svojim… »
„Toliko me obuzme pisanje, da nisam sposoban bilo šta drugo da radim“: Dragan Bjelogrlić otkrio detalje 3. sezone serije…

„Toliko me obuzme pisanje, da nisam sposoban bilo šta drugo da radim“: Dragan Bjelogrlić otkrio detalje 3. sezone serije…

Danas 18.04.2024
Treći ciklus popularne serije „Senke nad Balkanom“, koji publika dugo očekuje sa velikim nestrpljenjem, uveliko je u fazi pisanja, a kako je najavio reditelj i glumac Dragan Bjeloglić, sa snimanjem se počinje krajem leta. Dragan Bjelogrlić sa… »

Vesti dana »