Povezane vesti

"Faca joj se izdeformisala": Svi bruje o reakciji Maje Marinković nakon što je saznala da je Filip Car postao otac: "Tone kao…

"Faca joj se izdeformisala": Svi bruje o reakciji Maje Marinković nakon što je saznala da je Filip Car postao otac: "Tone kao…

Blic 19.04.2024
Aleksandra Nikolić porodila se pre dva dana, te na svet donela ćerku kojoj su ona i njen izabranik Filip Car dali ime Leona. Srećne vesti stigle su i u Elitu gde je pismo pročitala Filipova bivša devojka i Aleksandrina suparnica, Maja Marinković… »
"Ovo je najsrećniji životni trenutak..." Oglasio se Filip Car nakon rođenja Leone i otkrio: Neće me biti nekoliko dana...

"Ovo je najsrećniji životni trenutak..." Oglasio se Filip Car nakon rođenja Leone i otkrio: Neće me biti nekoliko dana...

Kurir 19.04.2024
Filip Car i Aleksandra Nikolić postali su roditelji devojčice kojoj su dali ime Leona. Mnogobrojne čestitke i ljubavne poruke pljušte na sve strane, a ponosni tata se putem Instagrama i Tiktoka oglasio i zahvalio svima na lepim rečima. - Floto moja… »
(Foto) "ovo je najsrećniji trenutak": Oglasio se Filip Car nakon rođenja ćerkice Leone: "Danima sam bio napet"

(Foto) "ovo je najsrećniji trenutak": Oglasio se Filip Car nakon rođenja ćerkice Leone: "Danima sam bio napet"

Blic 19.04.2024
Bivši zadrugari Filip Car i Aleksandra Nikolić postali su roditelji, a devojčici su dali ime Leona. Sada se Filip oglasio putem svog TikTok naloga gde je iskoristio priliku da se zahvali na čestitkama koje su prethodnih dana pristizale njemu i… »
"Čuo: Sam!" Dejan Dragojević se oglasio nakon što su Aleksandra Nikolić i Filip Car postali roditelji

"Čuo: Sam!" Dejan Dragojević se oglasio nakon što su Aleksandra Nikolić i Filip Car postali roditelji

Blic 19.04.2024
Bivši rijaliti učesnici Aleksandra Nikolić i Filip Car postali su roditelji, dobili su ćerku kojoj su dali ime Leona. Ponosni roditelji su odmah na društvenim mrežama podelili fotografiju malene Leone, a čestitke i dalje pristižu sa svih strana… »

Vesti dana »