Povezane vesti
Rusija i Ukrajina: Uhapšen Poljak, osumnjičen da je sa Rusima planirao atentat na Zelenskog
BBC News 19.04.2024
Poljske vlasti potvrdile su da je u pritvoru i da je istraga u toku. Muškarac iz Poljske uhapšen je pod sumnjom da je planirao da u saradnji sa ruskim obaveštajnim službama učestvuje u potencijalnom ubistvu ukrajinskog predsednika Vladimira Zelenskog… »
U Poljskoj uhapšen navodni ruski špijun koji je planirao atentat na Zelenskog
NIN 19.04.2024
Policija u Poljskoj je danas uhapsila muškarca zato je navodno špijunirao za rusku vojno obaveštajnu agenciju (GRU) i zato što je navodno pristao da učestvu zaveri za ubistvo ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog, saopštilo je danas poljsko… »
Uhapšen Poljak: Planiran atentat na Volodimira Zelenskog
Danas 18.04.2024
Poljak je uhapšen zbog sumnje da je špijunirao zaveru za atentat na ukrajinskog predsednika Volodirmitra Zelenskog. Čovek, identifikovan kao Pavel K, optužen je da je bio spreman da ruskim agentima prenese informacije o bezbednosti aerodrom, prenosi… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO: Netanjahu pristao da obustavi napade na iranska gasna polja nakon poziva Trampa, eksplozije u Jerusalimu i Teheranu (FOTO)
Insajder pre 18 minutajoš 41 povezana
Kakvo nas vreme očekuje od marta do septembra – evo kada da planirate putovanja
RTV pre 1 satjoš 50 povezanih
"SNS i Vučić nastavljaju da primenjuju staru režimsku formulu za rešavanje problema"
Nova pre 13 minutajoš 22 povezane





