Povezane vesti

Duljaj otkrio kako će voditi večiti derbi: "Molim ljude koji imaju moj broj telefona da me ne zovu"

Duljaj otkrio kako će voditi večiti derbi: "Molim ljude koji imaju moj broj telefona da me ne zovu"

Telegraf pre 14 dana
"Još ne znam na kom delu stadiona ću se naći" Fudbaleri Crvene zvezde u subotu u okviru prve runde plej-ofa Superlige Srbije dočekuju Partizan u duelu koji bi možda i mogao da reši šampionsku titulu. Tim povodom crno-beli održali konferenciju za… »
"Želim da kažem ovo što mi je na srcu": Duljaj govorio o Dejanu Stankoviću na konferenciji pred večiti derbi

"Želim da kažem ovo što mi je na srcu": Duljaj govorio o Dejanu Stankoviću na konferenciji pred večiti derbi

Telegraf pre 14 dana
Poželeo mu je da njegov sin Stefan što pre ozdravi. Održao je trener Partizana Igor Duljaj konferenciju za medije pred 173. večiti derbi protiv Crvene zvezde, ali osim o utakmici sa crveno-belima govorio je i o nekim "vanfudbalskim" stvarima… »
Pokazao nepoštovanje prema igraču partizana! Duljaj o sudiji debija: Za njega veliki korak, za fudbal mali!

Pokazao nepoštovanje prema igraču partizana! Duljaj o sudiji debija: Za njega veliki korak, za fudbal mali!

Mondo pre 13 dana
Igor Duljaj održao je za medije pred meč sa Crvenom zvezdom. Igor Duljaj održao je za medije pred meč sa Crvenom zvezdom. Partizan igra protiv Crvene zvezde u večitom derbiju, a pred taj meč Igor Duljaj je na konfernciji za medije. Igor Duljaj… »
Ne zovite me na mobilni tokom derbija! Suspendovani Duljaj biće na Marakani - ovako će komunicirati sa Nađom

Ne zovite me na mobilni tokom derbija! Suspendovani Duljaj biće na Marakani - ovako će komunicirati sa Nađom

Mondo pre 13 dana
Igor Duljaj neće moći da vodi ekipu zbog suspenzije, pa će tokom utakmice biti na tribinama. Igor Duljaj neće moći da vodi ekipu zbog suspenzije, pa će tokom utakmice biti na tribinama. Partizan gostuje Crvenoj zvezdi u 173. večitom derbiju, biće… »
Duljaj najavio derbi i uputio apel: "Ne zovite me na telefon" VIDEO

Duljaj najavio derbi i uputio apel: "Ne zovite me na telefon" VIDEO

B92 pre 13 dana
Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj obratio se medijima pred 173. večiti derbi, koji se igra u 31. kolu Superlige Srbije. Duljaj neće moći da vodi crno-bele na stadionu "Rajko Mitić" zbog žutih kartona, a meč koji se igra u subotu od 18 sati sa… »
Duljaj neće biti na klupi Partizana, ali je izašao pred medije! Poslao je emotivnu poruku Dejanu Stankoviću, pa se dotakao…

Duljaj neće biti na klupi Partizana, ali je izašao pred medije! Poslao je emotivnu poruku Dejanu Stankoviću, pa se dotakao…

Kurir pre 13 dana
Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana u subotu od 18 časova odigraće 173. večiti derbi, a pred meč na Marakani konferenciju za medije imali su crno-beli. Medijima su se obratili trener Partizana Igor Duljaj i kapiten crno-belih Svetozar Marković… »
Moje misli su sa dekijem i njegovim sinom! Duljaj prekinuo konferenciju: Moram ovo da kažem, leži mi na srcu!

Moje misli su sa dekijem i njegovim sinom! Duljaj prekinuo konferenciju: Moram ovo da kažem, leži mi na srcu!

Mondo pre 13 dana
Igor Duljaj je pred početak konferencije o večitom derbiju imao poruku za Dejana Stankovića. Igor Duljaj je pred početak konferencije o večitom derbiju imao poruku za Dejana Stankovića. Partizan i Crvena zvezda odigraće dva derbija u razmaku od… »
Loše vesti za navijače Partizana: Najbitniji igrač ekipe bi mogao da propusti večiti derbi!

Loše vesti za navijače Partizana: Najbitniji igrač ekipe bi mogao da propusti večiti derbi!

Telegraf pre 13 dana
Saldanja se vraća. Fudbaleri Partizana će u subotu od 18 časova na stadionu "Rajko Mitić" odigrati utakmicu prve runde plej-ofa Superlige Srbije protiv Crvene zvezde. Meč koji crno-belima može oduzeti svaku nadu u borbi za titulu u slučaju poraza… »
Duljaj o sudiji za derbi: Za njega veliki korak, za fudbal mali! Ne zaboravite šta je pokazao prema Zahidu

Duljaj o sudiji za derbi: Za njega veliki korak, za fudbal mali! Ne zaboravite šta je pokazao prema Zahidu

Telegraf pre 13 dana
Podsetimo, 173. večiti derbi će suditi Pavle Ilić. Sudeći prema rečima koje je izgovorio na konferenciji za medije, trener Partizana Igor Duljaj nije zadovoljan izborom sudije za 173. večiti derbi protiv Crvene zvezde! Na centru će u subotu na… »

Vesti dana »