Povezane vesti

Zabava: Moda mi je pomogla da „ponovo pronađem sebe“ pošto sam postala majka, kaže Rijana

Zabava: Moda mi je pomogla da „ponovo pronađem sebe“ pošto sam postala majka, kaže Rijana

BBC News 19.04.2024
Pevačica je otkrila da joj je bilo „previše udobno" u pidžami i trenerkama pošto je prošle godine dobila drugog sina, ali i da posle porođaja, moda postaje „najmanje važna". Pop zvezda Rijana je izjavila za BBC da joj je prilika da se ponovo… »
Zabava: Moda mi je pomogla da „ponovo pronađem sebe“ pošto sam postala majka, kaže Rijana

Zabava: Moda mi je pomogla da „ponovo pronađem sebe“ pošto sam postala majka, kaže Rijana

Danas 19.04.2024
Pop zvezda Rijana je izjavila za BBC da joj je prilika da se ponovo pojavi pred ljudima u modernoj odeći, nakon što je rodila dobila dvoje dece, omogućila da „ponovo pronađe sebe“. Pevačica je otkrila da joj je bilo „previše udobno“ u… »
Zabava: Moda mi je pomogla da „ponovo pronađem sebe“ pošto sam postala majka, kaže Rijana

Zabava: Moda mi je pomogla da „ponovo pronađem sebe“ pošto sam postala majka, kaže Rijana

Radio 021 19.04.2024
Pevačica je otkrila da joj je bilo „previše udobno" u pidžami i trenerkama pošto je prošle godine dobila drugog sina, ali i da posle porođaja, moda postaje „najmanje važna". Getty Images Rijana je prikazala njene plave šiške na predstavljanju… »

Vesti dana »