Povezane vesti

Ovaj detalj je svima promakao! Evo kako je Maja Marinković zapravo reagovala kada je saznala da je Car dobio dete (foto)

Ovaj detalj je svima promakao! Evo kako je Maja Marinković zapravo reagovala kada je saznala da je Car dobio dete (foto)

Kurir 19.04.2024
Aleksandra Nikolić porodila se pre dva dana, te na svet donela ćerku kojoj su ona i njen izabranik Filip Car dali ime Leona. Srećne vesti stigle su i u Elitu gde je pismo pročitala Filipova bivša devojka i Aleksandrina suparnica, Maja Marinković… »
Porodila se pre mesec dana, kao da nije: Mina Naumović pokazala koliko joj majčinstvo prija, objavila selfi od koga zastaje…

Porodila se pre mesec dana, kao da nije: Mina Naumović pokazala koliko joj majčinstvo prija, objavila selfi od koga zastaje…

Kurir 19.04.2024
Mina Naumović, supruga voditelja Ognjena Amidžića, porodila se 9. marta i na svet je donela sina Peruna. Ponosni roditelji svakodnevno uživaju sa bebom koja deli fotografije iz porodičnog doma na svom Instagram profilu. Voditeljka se nedavno… »
"Filip večeras slavi, a sutra dolazi u Beograd": Prvo oglašavanje Aleksandre Nikolić nakon porođaja: "Ne znam kada ću…

"Filip večeras slavi, a sutra dolazi u Beograd": Prvo oglašavanje Aleksandre Nikolić nakon porođaja: "Ne znam kada ću…

Blic 19.04.2024
Aleksandra Nikolić se u sredu popodne porodila i na svet donela devojčicu kojoj su roditelji dali ime Leona, a sada je ona prvi put nakon porođaja progovorila o odnosu sa Filipom Carem. Aleksandra je priznala da nije sve išlo po planu, te je morala da… »
Oglasila se ALEKSANDRA Nikolić posle porođaja Ne znam kada ću izaći iz bolnice, nije kako smo planirali! Evo kad Filip…

Oglasila se ALEKSANDRA Nikolić posle porođaja Ne znam kada ću izaći iz bolnice, nije kako smo planirali! Evo kad Filip…

Kurir 19.04.2024
Aleksandra Nikolić se u sredu popodne porodila i na svet donela devojčicu kojoj su roditelji dali ime Leona, a sada je ona prvi put nakon porođaja progovorila o odnosu sa Filipom Carem. Aleksandra je priznala da nije sve išlo po planu, te je morala da… »
Aleksandra Nikolić se oglasila prvi put i otkrila detalje porođaja: Mala carica je morala carski da izađe!

Aleksandra Nikolić se oglasila prvi put i otkrila detalje porođaja: Mala carica je morala carski da izađe!

Svet plus 19.04.2024
Aleksandra Nikolić, pobednica "Zadruge 6", porodila se 17. aprila i na svet donela devojčicu, kojoj su ponosni roditelji dali ime Leona. U ekskluzivnom intervjuu za Pink portal, pobednica " Zadruge 6", Aleksandra je govorila o porođaju i kako se oseća… »
Anđela Đuričić otkrila nove detalje porođaja Aleksandre Nikolić: ''Zakomplikovalo se, morao je carski rez'', evo da li su…

Anđela Đuričić otkrila nove detalje porođaja Aleksandre Nikolić: ''Zakomplikovalo se, morao je carski rez'', evo da li su…

Blic 18.04.2024
Rijaliti učesnica Anđela Đuričić nakon niza skandala u "Zadruzi 6" odlučila da povuče ručnu i uplovi u sledeću etapu svog života van medija i eksponiranja. U poslednjem intervjuu koji je dala za Blic, između ostalog ispričala je ekskluzivne… »

Vesti dana »