Povezane vesti

BiH ima novog selektora: Velika stvar za mene

BiH ima novog selektora: Velika stvar za mene

Sportski žurnal pre 28 dana
Sergej Barbarez imenovan preuzeo Bosnu i Hercegovinu. Sergej Barbarez imenovan je za novog selektora fudbalera Bosne i Hercegovine, objavljeno je danas na sajtu Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine (FSBiH). - Funkciju selektora reprezentacije u narednom… »
BiH ima novog selektora - lokalna legenda nasledila Miloševića

BiH ima novog selektora - lokalna legenda nasledila Miloševića

B92 pre 28 dana
Savo Milošević je napustio kormilo reprezentacije Bosne i Hercegovine, a sada je poznat i njegov naslednik na tom mestu. U pitanju je legenda tamošnjeg fudbala Sergej Barbarez. Odluku o njegovom imenovanju doneo je Izvršni odbor Fudbalskog saveza BiH… »
Ozvaničena zamena za miloševića: Bosna i Hercegovina ima novog selektora!

Ozvaničena zamena za miloševića: Bosna i Hercegovina ima novog selektora!

Hot sport pre 29 dana
Otkako je završio karijeru 2008. godine, on uopšte nije bio prisutan u fudbalu Savo Milošević je bivši, a novi selektor reprezentacije Bosne i Hercegovine je legendarni fudbaler ove zemlje, Sergej Barbarez. Odluku o njegovom imenovanju doneo je… »
Milošević dobio naslednika - Legenda, ali bez dana trenerskog staža!

Milošević dobio naslednika - Legenda, ali bez dana trenerskog staža!

Sportske.net pre 29 dana
Savo Milošević se povukao sa mesta selektora fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine, nakon što nije uspeo da je odvede na Evropsko prvenstvo, a kao što smo vam i najavili još u utorak, njegov naslednik će biti Sergej Barbarez (52), legendarni… »
Barbarez predstavljen: Imamo viziju koja će se razlikovati

Barbarez predstavljen: Imamo viziju koja će se razlikovati

Sport klub pre 29 dana
Sergej Barbarez je u petak u Sarajevu, nakon sednice Izvršnog odbora Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine, predstavljen kao novi selektor reprezentacije. Uz Sergeja Barbareza kao selektora Zmajeva, predstavljen je i Emir Spahić koji će ubuduće… »
Legendarni fudbaler menja miloševića: Sergej Barbarez novi selektor Bosne i Hercegovine

Legendarni fudbaler menja miloševića: Sergej Barbarez novi selektor Bosne i Hercegovine

Večernje novosti pre 29 dana
Sergej Barbarez imenovan je za novog selektora fudbalera Bosne i Hercegovine, objavljeno je danas na sajtu Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine (FSBiH). Sergej Barbarez foto: N.Paraušić - Funkciju selektora reprezentacije u narednom periodu obavljaće… »
Savo Milošević o odlasku sa klupe reprezentacije Bosne i Hercegovine: Moja procena aktuelne političke situacije mi govori da…

Savo Milošević o odlasku sa klupe reprezentacije Bosne i Hercegovine: Moja procena aktuelne političke situacije mi govori da…

Danas pre 29 dana
Srpski stručnjak, nekadašnji trener Partizana Savo Milošević rekao je da je na osnovu svoje procene aktuelne političke situacije u Bosni i Hercegovini procenio da je bolje da napusti funkciju selektor fudbalske reprezentacije te zemlje. Milošević… »
Milošević otvoreno o reprezentaciji bih: „Ako je situacija takva, onda je bolje i poštenije povući se“

Milošević otvoreno o reprezentaciji bih: „Ako je situacija takva, onda je bolje i poštenije povući se“

Hot sport pre 29 dana
Shvatio sam da je nemoguće da imam celokupnu podršku Savo Milošević više nije selektor reprezentacije Bosne i Hercegovine, a uskoro bi trebali da saznamo ko će biti njegov naslednik. Bivši trener Partizana i Olimpije iz Ljubljane, napustio kormilo… »
Savo Milošević progovorio o rastanku sa BiH: Na klupi će ga naslediti Sergej Barbarez

Savo Milošević progovorio o rastanku sa BiH: Na klupi će ga naslediti Sergej Barbarez

Dnevnik pre 29 dana
Srpski stručnjak, nekadašnji trener Partizana Savo Milošević je govorio o prekidu saradnje sa fudbalskom reprezentacijom Bosne i Hercegovine. Milošević će u petak dobiti naslednika na klupi, koju je vodio do kraja baraža za plasman na Evropsko… »
„Dogovorili smo se da bi bilo teško da nastavimo saradnju“

„Dogovorili smo se da bi bilo teško da nastavimo saradnju“

Sport klub pre 29 dana
Savo Milošević će u petak dobiti naslednika na klupi reprezentacije Bosne i Hercegovine koju je napustio nakon završetka baraža za plasman na Euro i pet utakmica na koliko je vodio Zmajeve. Sergej Barbarez biće u petak popodne predstavljen kao novi… »
Savo Milošević progovorio o rastanku sa BiH

Savo Milošević progovorio o rastanku sa BiH

B92 pre 29 dana
Srpski stručnjak, nekadašnji trener Partizana Savo Milošević je govorio o prekidu saradnje sa fudbalskom reprezentacijom Bosne i Hercegovine. Milošević će u petak dobiti naslednika na klupi, koju je vodio do kraja baraža za plasman na Evropsko… »

Vesti dana »