Povezane vesti

Poslednja objava Bojane Janković bila je upućena NJOJ: Srce da prepukne (FOTO)

Poslednja objava Bojane Janković bila je upućena NJOJ: Srce da prepukne (FOTO)

Story pre 31 dana
Da je Bojana Janković pronađena mrtva u svom domu, te da je Hitna pomoć u 19 časova odvezla njeno beživotno telo na sudsku medicinu, potvrdila je zvaničnim saopštenjem porodica bivše voditeljke. - Porodica potvrđuje da je Bojana iznenada… »
Preminula bivša voditeljka Bojana Janković

Preminula bivša voditeljka Bojana Janković

N1 Info pre 30 dana
Bivša voditeljka Bojana Janković iznenada je preminula, preneli su beogradski mediji. Prema pisanju medija, porodica je potvrdila da je preminula Bojana Janković, bivša voditeljka emisije „Siti“ na TV Pink. „Porodica potvrđuje da je Bojana… »
Rada Radenović potpuno slomljena nakon smrti bojane Janković: Potresla sam se baš, jel mogu da prekinem?

Rada Radenović potpuno slomljena nakon smrti bojane Janković: Potresla sam se baš, jel mogu da prekinem?

Kurir pre 30 dana
Voditeljka Bojana Janković večeras je pronađena mrtva u svom stanu. Nezvanično, Hitna pomoć je oko 19 časova konstatovala njenu smrt, o kojoj je obavešteno Više javno tužilaštvo u Beogradu, koje je naredilo obdukciju. Telo poznate voditeljke… »
Ko je bila Bojana Janković, voditeljka koja je pronađena mrtva: Bila je u braku sa frontmenom grupe Beogradski sindikat, a…

Ko je bila Bojana Janković, voditeljka koja je pronađena mrtva: Bila je u braku sa frontmenom grupe Beogradski sindikat, a…

Nova pre 30 dana
Voditeljka Bojana Janković, devojačko Nikolić, pronađena je mrtva u 46. godini u stanu u Beogradu. Bivša voditeljka pronađena je u stanu u Beogradu, a kako pišu mediji, uzrok smrti nije poznat, te će se izvršiti sudsko veštačenje. Bojana… »
Porodica preminule Bojane Janković se oglasila nakon tragičnog događaja

Porodica preminule Bojane Janković se oglasila nakon tragičnog događaja

Svet plus pre 30 dana
Porodica preminule voditeljke Bojane Janković oglasila se nakon tragičnog događaja. Bojana Janković, bivša voditeljka televizije Pink, preminula je 19. aprila, a nejno beživotno telo pronađeno je u stanu. "Porodica potvrđuje da je Bojana iznenadno… »
Poslednja objava Bojane Janković tera suze na oči (FOTO)

Poslednja objava Bojane Janković tera suze na oči (FOTO)

Svet plus pre 30 dana
Bojana Janković, bivša voditeljka televizije Pink, preminula je večeras 19. aprila u 46. godini. Njena poslednja objava na Instagramu tera suze na oči. Izneadna smrt lepe Bojane, šokirala je sve. Porodica, kolege i prijatelji bukvalno su zanemeli… »
"Iznenada je preminula": Oglasila se porodica Bojane Janković (47)

"Iznenada je preminula": Oglasila se porodica Bojane Janković (47)

Mondo pre 30 dana
Porodica potvrdila tužnu vest. Porodica potvrdila tužnu vest Bivša voditeljka Pinka Bojana Janković, pronađena je mrtva u stanu večeras, 19. aprila. Porodica preminule bivše voditeljke Pinka Bojane Janković oglasila se nakon tragične vesti o… »
Porodica Bojane Janković potvrdila voditeljkinu smrt

Porodica Bojane Janković potvrdila voditeljkinu smrt

Kurir pre 30 dana
Naša redakcija primila je saopštenje u kom porodica Bojane Janković potvrđuje da je voditeljka preminula. U pomenutom saopštenju porodica moli da se poštuje etika, te žele da u miru odbole ove teške momente. Podsećamo, voditeljka Bojana Janković… »
"U šoku sam" Boško Jakovljević slomljen zbog vesti o smrti Bojane Janković - To je divna žena

"U šoku sam" Boško Jakovljević slomljen zbog vesti o smrti Bojane Janković - To je divna žena

Mondo pre 30 dana
Boško Jakovljević je prvi vodio Pinkovu emisiju i sarađivao sa Bojanom Janković (47). Boško Jakovljević je prvi vodio Pinkovu emisiju i sarađivao sa Bojanom Janković (47) Nekadašnja voditeljka emisije "Siti" na televiziji Bojana Janković… »
(Foto) bojanina poslednja objava ledi krv u žilama Voditeljka se pre par nedelja obratila potresnim rečima i podelila…

(Foto) bojanina poslednja objava ledi krv u žilama Voditeljka se pre par nedelja obratila potresnim rečima i podelila…

Dnevnik pre 30 dana
Bojana Janković (bivša Nikolić), voditeljka se proslavila kao voditeljka Pinkove kultne emisije "Siti", pronađena je mrtva u jednom stanu u Beogradu. Bojana je u julu 2022. godine stavila tačku na brak sa muzičarem Ognjenom Jankovićem, rediteljem i… »
Preminula bivša voditeljka Bojana Janković

Preminula bivša voditeljka Bojana Janković

RTS pre 30 dana
Beogradski mediji preneli su večeras da je iznenada preminula bivša voditeljka Bojana Janković. Prema pisanju medija, porodica je potvrdila da je preminula Bojana Janković, bivša voditeljka emisije "Siti" na TV Pink. "Porodica potvrđuje da je Bojana… »
Snajka Đokovića utučena zbog smrti Bojane Janković: Od našeg prvog susreta, ti si...

Snajka Đokovića utučena zbog smrti Bojane Janković: Od našeg prvog susreta, ti si...

Kurir pre 30 dana
Saška Veselinov žena Đorđa Đokovića, brata Novaka Đokovića na svom Instagram profilu oprostila se od voditeljke Bojane Janković, koja je večeras pronađena mrtva u stanu u Beogradu. - Ostala si mi u sećanju još od prvog susreta i jako me… »
"Čula sam da je teško podnela šta joj se dešavalo" Biljana Obradović se oglasila nakon smrti Bojane Janković

"Čula sam da je teško podnela šta joj se dešavalo" Biljana Obradović se oglasila nakon smrti Bojane Janković

Mondo pre 30 dana
Voditeljka Bojana Janković pronađena je mrtva u jednom stanu u Beogradu. Voditeljka Bojana Janković pronađena je mrtva u jednom stanu u Beogradu. Bojana Janković, bivša voditeljka, pronađena je mrtva u stanu u Beogradu. Njena porodica je potvrdila… »
Oglasila se porodica preminule Bojane Janković

Oglasila se porodica preminule Bojane Janković

Telegraf pre 30 dana
Bivša voditeljka Pinka pronađena je mrtva u stanu večeras, 19. aprila. Porodica preminule bivše voditeljke Pinka Bojane Janković oglasila se nakon tragične vesti o njenoj smrti. Izjavu prenosimo u nastavku, u celosti: "Porodica potvrđuje da je… »
Dušica Jakovljević se oprostila od voditeljke Bojane Janković, sva bol je stala u jednu reč

Dušica Jakovljević se oprostila od voditeljke Bojane Janković, sva bol je stala u jednu reč

Telegraf pre 30 dana
Srce je slomljeno... Bivša voditeljka Pink televizije, Bojana Janković, umrla je u 46. godini. Tužnu vest potvrdila je i njena porodica, koja je zamolila za mir. "Porodica potvrđuje da je Bojana iznenadno preminula danas i iako razume da je ona… »
Boško Jakovljević zatečen vešću o smrti voditeljke: "To je divna žena, sarađivali smo, zasita sam u neverici"

Boško Jakovljević zatečen vešću o smrti voditeljke: "To je divna žena, sarađivali smo, zasita sam u neverici"

Telegraf pre 30 dana
Voditelj slomljen zbog vesti da je njegova koleginica preminula. Voditeljka Pink televizije, Bojana Janković, umrla je večeras, 19. aprila, u 46. godini. Ova vest zatekla je i rastužila mnoge. Bojana je vodila kultnu emisiju "City klub" i svoj posao… »

Vesti dana »