Povezane vesti

Magija Vlahovića iz slobodnjaka za tv špice: Juventus "spasao živu glavu" protiv Kaljarija

Telegraf pre 28 dana
Vlahogol je nezaustavljiv... Fudbaleri Juventusa odigrali su 2:2 na teškom gostovanju ekipi Kaljarija u meču 33. kola Serije A, u kojem je novi gol za svoj tim postigao reprezentativac Srbije Dušan Vlahović. Od starta meča, gosti su delovali… »
Majstorija Vlahovića - juventusu samo bod: Kaljari izvukao remi posle dva penala!

Kurir pre 27 dana
Fudbaleri Kaljarija i Juventusa odigrali su u Kaljariju nerešeno 2:2, u meču 33. kola italijanske Serije A. Vodio je Kaljari posle prvog poluvremena sa 2:0 golovima Đanluke Gaetana iz penala u 30. i Džeremi Mina iz penala u 36. minutu. Juventus je u… »