Povezane vesti

"Šta? Dobila sam aritmiju srca" Još jedna voditeljka van sebe zbog smrti Bojane Janković: Ostala šokirana kada su joj…

"Šta? Dobila sam aritmiju srca" Još jedna voditeljka van sebe zbog smrti Bojane Janković: Ostala šokirana kada su joj…

Blic pre 27 dana
Voditeljka Bojana Janković (bivše Nikolić), koja se proslavila kao voditeljka Pinkove kultne emisije "City", pronađena je mrtva u jednom stanu u Beogradu. Bojanino telo pronađeno je večeras oko 19 časova i poslato je na obdukciju. Na vest o… »
Ognjen Janković iz "Beogradskog sindikata" se oglasio nakon vesti da mu je umrla bivša žena Bojana Janković: "Razumite me"

Ognjen Janković iz "Beogradskog sindikata" se oglasio nakon vesti da mu je umrla bivša žena Bojana Janković: "Razumite me"

Blic pre 27 dana
Voditeljka Bojana Janković (bivše Nikolić), koja se proslavila kao voditeljka Pinkove kultne emisije "City", pronađena je mrtva u jednom stanu u Beogradu. Bojanino telo pronađeno je večeras oko 19 časova i poslato je na obdukciju. Bojana je inače… »
"Šta god da se dogodilo, ne verujem da je istina": Dušica Jakovljević skrhana bolom zbog smrti koleginice Bojane Janković…

"Šta god da se dogodilo, ne verujem da je istina": Dušica Jakovljević skrhana bolom zbog smrti koleginice Bojane Janković…

Blic pre 27 dana
Voditeljka Bojana Janković (devojačko Nikolić), koja se proslavila kao voditeljka Pinkove kultne emisije "City", pronađena je mrtva u jednom stanu u Beogradu. Od nje se sada oprostila koleginica Dušica Jakovljević koja kaže kako svako ko je upoznao… »
"Zračila si posebnim sjajem, hvala ti": Snajka Đokovića skrhana bolom zbog smrti voditeljke Bojane Janković: "Bila si…

"Zračila si posebnim sjajem, hvala ti": Snajka Đokovića skrhana bolom zbog smrti voditeljke Bojane Janković: "Bila si…

Blic pre 27 dana
Saška Veselinov žena Đorđa Đokovića, brata Novaka Đokovića na svom Instagram profilu oprostila se od voditeljke Bojane Janković, koja je večeras pronađena mrtva u stanu u Beogradu. - Ostala si mi u sećanju još od prvog susreta i jako me… »
"Teško je podnela šta joj se dešavalo": Biljana Obradović kroz suze o Bojani Janković: "Ne mogu da verujem da je nema"

"Teško je podnela šta joj se dešavalo": Biljana Obradović kroz suze o Bojani Janković: "Ne mogu da verujem da je nema"

Blic pre 27 dana
Bivša voditeljka Pink televizije Bojana Janković pronađena je večeras mrtva u stanu. Bojana se proslavila kao voditeljka Pinkove kultne emisije "City", koji su mnogi u Srbiji obožavali. Sa njom je pomenutu emisiju svojevremeno vodila i Biljana… »
Ko je bila voditeljka Bojana Janković: Srbija ju je obožavala: Bila je u braku sa poznatim reperom i vodila je kultnu emisiju

Ko je bila voditeljka Bojana Janković: Srbija ju je obožavala: Bila je u braku sa poznatim reperom i vodila je kultnu emisiju

Blic pre 27 dana
Bivša voditeljka Pinka Bojana Janković pronađena je danas mrtva u svom stanu. Mnogima će ostati upamćena kao voditeljka kultne muzičke emisije "City", koju su mnogi u Srbiji i regionu obožavali. Bojana ima sestru bliznakinju, Ivanu, koja je takođe… »
Poslednja objava voditeljke bojane Janković: Obratila se najdražoj osobi: Reči sada bole

Poslednja objava voditeljke bojane Janković: Obratila se najdražoj osobi: Reči sada bole

Blic pre 27 dana
Bivša voditeljka kultne emisije "City" Bojana Janković, devojačko Nikolić, pronađena je mrtva večeras oko 19 časova u stanu, njeno telo dato je na obdukciju. Bojana se početkom prošle godine razvela od muzičara Ognjena Jankovića, člana grupe… »

Vesti dana »