Povezane vesti

Što na um, to na drum: Bogdanović iskreno o saigračima i olimpijskom cilju

Što na um, to na drum: Bogdanović iskreno o saigračima i olimpijskom cilju

Večernje novosti 20.04.2024
SEZONU je završio ranije nego što se nadao, već posle prve utakmice NBA plej-ina. Bogdan Bogdanović se u obraćanju lokalnim medijima u Atlanti osvrnuo na razočaravajuće igre Hoksa i zagledao se u blisku budućnost, nastup sa reprezentacijom Srbije… »
Bogdan Bogdanović: Motivisan sam za Olimpijske igre u Parizu

Bogdan Bogdanović: Motivisan sam za Olimpijske igre u Parizu

Politika 20.04.2024
ATLANTA – Košarkaš Atlante i kapiten reprezentacije Srbije Bogdan Bogdanović izjavio je da je motivisan za predstojeće Olimpijske igre u Parizu. Bogdanović sa Atlantom nije uspeo da se plasira u plej-of NBA lige. Atlanta je završila sezonu u NBA… »
Bogdanović: S Amerikancima biće zabavno u Parizu

Bogdanović: S Amerikancima biće zabavno u Parizu

Sportski žurnal 20.04.2024
Kapiten već motivisan za olimpijske igre, cilj - medalja. Kapiten reprezentacije Bogdan Bogdanović sa Atlantom nije uspeo da se plasira u plej-of NBA lige okončavši sezonu u NBA ligi porazom od Čikaga (116:131). S jedne strane tužan, s druge srećan… »
Kapiten „orlova” Bogdan Bogdanović Motivisan sam za Olimpijske igre u Parizu

Kapiten „orlova” Bogdan Bogdanović Motivisan sam za Olimpijske igre u Parizu

Dnevnik 20.04.2024
ATLANTA: Košarkaš Atlante i kapiten reprezentacije Srbije Bogdan Bogdanović izjavio je da je motivisan za predstojeće Olimpijske igre u Parizu. Bogdanović sa Atlantom nije uspeo da se plasira u plej-of NBA lige. Atlanta je završila sezonu u NBA… »
Bogdanović: "Cilj na OI je medalja, jedva čekam da se nađem sa momcima"

Bogdanović: "Cilj na OI je medalja, jedva čekam da se nađem sa momcima"

Sportske.net 20.04.2024
Košarkaš Atlante Bogdan Bogdanović po ispadanju njegovog tima iz plej-ina NBA lige i završetka sezone, istakao je da se okreće reprezentativnim obavezama i Olimpijskim igrama u Parizu. "Ne možemo da pretimo bilo kome, posebno ne Olimpijskom timu… »
Bogdanović tvrdi da je teže trenerima u Americi: Srbin razočaran sezonom i ponašanjem čitave ekipe! (video)

Bogdanović tvrdi da je teže trenerima u Americi: Srbin razočaran sezonom i ponašanjem čitave ekipe! (video)

Hot sport 20.04.2024
Srbin razočaran sezonom. Atlanta Hoksi nisu uspeli da se domognu doigravanja, a srpski košarkaš, jedan od lidera tima iz Džordžije, Bogdan Bogdanović, bio je oštar prema čitavom timu. –Ne možemo da pretimo bilo kome, posebno ne Olimpijskom timu… »
Bogdanović: Mislim da to nikada nećemo videti VIDEO

Bogdanović: Mislim da to nikada nećemo videti VIDEO

B92 20.04.2024
Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović uzbuđen je pred Olimpijske igre, na kojem će igrati i protiv Amerike. Bogdan je završio sezonu u NBA ligi, stoga će imati dovoljno vremena da se pripremi za Pariz. Prvi rival na Igrama biće Amerikanci, koji stižu… »
Kapiten je spreman: Bogdanović jedva čeka Olimpijske igre, a evo šta je poručio Amerikancima

Kapiten je spreman: Bogdanović jedva čeka Olimpijske igre, a evo šta je poručio Amerikancima

Večernje novosti 20.04.2024
Košarkaši Atlanta Hoksa su poraženi u plej-inu i Bogdan Bogdanović se odmah okrenuo novim obavezama, a to su Olimpijske igre na kojima će učestvovati sa reprezentacijom Srbije. Sada je govorio za Jurohups o planovima i ciljevima u Parizu. FOTO… »

Vesti dana »