Povezane vesti
Uhapšeno 137 Holanđana prošle godine zbog pljački bankomata pomoću eksploziva
Insajder 20.04.2024
U Nemačkoj i Holandiji uhapšeno je 137 Holanđana prošle godine zbog optužbi da su bili umešani u pljačke u kojima je detoniran eksploziv da bi se razbio bankomat, saopštila je 20. aprila holandska policija. Većina tih napada dogodila se u Nemačkoj, gde… »
Holandski pljaškači miniraju bankomate, posao proširili na Nemačku
RTS 20.04.2024
Pod opužbama da su aktivirali eksploziv da bi razbili bankomat, policija u Holandiji i Nemačkoj je prošle godine uhapsila 137 Holanđana. Većina pljački se dogodila u Nemačkoj. U Bambergu sledi suđenje 16 osumnjičenih da su u 90 napada ukrali oko sedam… »
Uhapšeno 137 Holanđana prošle godine zbog pljački bankomata pomoću eksploziva
Euronews 20.04.2024
U Nemačkoj i Holandiji uhapšeno je 137 Holanđana prošle godine zbog optužbi da su bili umešani u pljačke u kojima je detoniran eksploziv da bi se razbio bankomat, saopštila je danas holandska policija. Većina tih napada dogodila se u Nemačkoj, gde su… »
Vesti dana »
Pavle Grbović „razbio“ priču o patriotizmu SNS: Nećete da se sretnete s Piculom, a Vučić se rukuje sa Mladenom Markačem VIDEO
Nova pre 13 minutajoš 42 povezane
NATO i SAD postigli okvirni dogovor o Grenlandu - bez pitanja suvereniteta
Bloomberg Adria pre 28 minutajoš 78 povezanih
Đedović Handanović: I “Petrohemija“ ide MOL-u, kupujemo pet odsto akcija NIS-a
RTK pre 3 satajoš 30 povezanih
Stanković (NPS): Požar u kancelarijama Tužilaštva za organizovani kriminal očigledno podmetnut
Radio sto plus pre 58 minutajoš 24 povezane




