Povezane vesti

Tražila je po celom svetu a ona bila na samo 30 kilometara od nje: Svetlana morala da ostavi ćerku, našla je posle 40 godina

Tražila je po celom svetu a ona bila na samo 30 kilometara od nje: Svetlana morala da ostavi ćerku, našla je posle 40 godina

Kurir 20.04.2024
Svetlana Stojanović je godinama lutala po svetu tražeći beleg jer je bila sigurna da će po belegu prepoznati svoje dete, neznajući da odrasta 30 kilometara od nje. Porodila se sa 20 godina, ćerku su joj otrgli iz ruku i odneli protiv njene volje… »
Svetlana našla ćerku nakon puno godina! Nestvarna priča: Šok usledio kad je upoznala oca!

Svetlana našla ćerku nakon puno godina! Nestvarna priča: Šok usledio kad je upoznala oca!

Mondo 20.04.2024
Svetlana Stojanović je godinama lutala po svetu tražeći beleg jer je bila sigurna da će po belegu prepoznati svoje dete, neznajući da odrasta 30 kilometara od nje. Svetlana Stojanović je godinama lutala po svetu tražeći beleg jer je bila sigurna… »
"Punih 40 godina sam je tražila po svetu, a ona je sve vreme živela na 30 kilometara od mene!": Ispovest Svetlane i Slađane…

"Punih 40 godina sam je tražila po svetu, a ona je sve vreme živela na 30 kilometara od mene!": Ispovest Svetlane i Slađane…

Blic 20.04.2024
Posle 40 godina Slađana Stojanović i Svetlana Vasić, majka i ćerka, ponovo su se srele. Svetlana je ostala trudna sa samo 20 godina. Kako je živela u tradicionalnom, zabačenom mestu gde je bilo sramota biti samohrana majka, gotovo po rođenju… »

Vesti dana »