Povezane vesti
Savet RGZ-a zlata vredan Kako izbeći moguće probleme iznude pri upisu prava na nekretnine
Dnevnik 20.04.2024
Iz Republičkog geodetskog zavoda (RGZ) upozoravaju građane na ozbiljan problem iznude koji se može dogoditi prilikom procedura upisa prava na nepokretnosti i navode da su tri najčešća problema podobnost dokumentacije za upis u katastar, pravni… »
Iz RGZ savetuju kako izbeći moguće probleme iznude pri upisu prava na nekretnine
Euronews 20.04.2024
Iz Republičkog geodetskog zavoda (RGZ) upozoravaju građane na ozbiljan problem iznude koji se može dogoditi prilikom procedura upisa prava na nepokretnosti i navode da su tri najčešća problema podobnost dokumentacije za upis u katastar, pravni… »
Katastar savetuje građane: „Sledite ova upustva da biste izbegli koruptivne zamke“
Danas 20.04.2024
Republički Geodetski zavod izneo je na društvenoj mreži X niz smernica i saveta građanima „kako da izbegnu koruptivne zamke“. Žele, kažu, da upozore građane na ozbiljan problem iznude koji se može javiti tokom ovih procedura. KAKO IZBEĆI KORUPTIVNE ZAMKE… »
RGZ upozorava na najčešće probleme u procesima upisa prava na nepokretnosti
B92 20.04.2024
U cilju povećanja transparentnosti i borbe protiv korupcije u procesima upisa prava na nepokretnosti, RGZ upozorava građane na ozbiljan problem iznude koji se može javiti tokom ovih procedura. Upoznavanje sa najčešćim problemima može vam pomoći da… »
Vesti dana »
Neredi posle trijumfa PSŽ-a: Pariz traži zabranu okupljanja na Jelisejskim poljima
Euronews pre 43 minutajoš 44 povezane
Šta se dešava u Ormuskom moreuzu? Iran objavio nove podatke
Večernje novosti pre 2 satajoš 29 povezanih
Ovakav početak juna niste očekivali! Ova 2 dana biće veoma kritična: prete oluje sa grmljavinom i grad
Telegraf pre 1 satjoš 27 povezanih
Manojlović (Kreni-Promeni): Što glasnije patriotsko nadvikivanje u Beogradu, južno od Ibra sve tiše
Beta pre 1 satjoš 17 povezanih
Vučić sa Bin Zajedom o situaciji na Bliskom istoku i saradnji Beograda i Abu Dabija
Beta pre 1 satjoš 12 povezanih




