Povezane vesti
Na Zapadnoj obali ubijeno najmanje 13 Palestinaca
RTV 20.04.2024
RAMALA - Palestinac, vozač hitne pomoći, poginuo je danas tokom evakuacije osoba povređenih u napadu nasilnih jevrejskih doseljenika, a najmanje 12 Palestinaca je poginulo tokom odvojenog incidenta na okupiranoj Zapadnoj obali, saopštile su… »
Detalji sukoba izraelske vojske i militanata na Zapadnoj obali: Ubijeno više od 12 ljudi
Kurir 20.04.2024
Vozač palestinske hitne pomoći ubijen dok je išao da pokupi ranjenike stradale u napadu nasilnih jevrejskih doseljenika, a još barem dvanaest Palestinaca ubijeno je u odvojenom incidentu na okupiranoj Zapadnoj obali, objavile su palestinske vlasti. Do… »
Sukob na Zapadnoj obali: Ubijeno 12 ljudi
B92 20.04.2024
Palestinski vozač hitne pomoći poginuo je dok je išao po ranjene žrtve u napadu nasilnih jevrejskih doseljenika, a najmanje dvanaest drugih Palestinaca je ubijeno u odvojenom incidentu na okupiranoj Zapadnoj obali. To su saopštile palestinske vlasti… »
Vesti dana »

Dan posle protesta - zvučni top i broj učesnika glavne teme
Bloomberg Adria pre 7 minutajoš 31 povezana

Predsednica Severne Makedonije: Nije vreme za podele, odgovorni ne smeju da izbegnu pravdu
Euronews pre 18 minutajoš 233 povezane

Advokat Terzić podneo krivičnu prijavu zbog sumnje da su „ministarstva sile“ sinoć upotrebila zvučni top
Nova pre 8 minutajoš 71 povezana