Povezane vesti

Jedinstvo slavilo u Obrenovcu, još pobeda do odbrane titule

Jedinstvo slavilo u Obrenovcu, još pobeda do odbrane titule

Sport klub 21.04.2024
Jedinstvo je na samo korak od odbrane titule, ekipa iz Stare Pazove povela je sa 2:0 u finalnoj seriji. Jedinstvo je pred 1.100 gledalaca slavilo u gostima protiv ekipe TENT – 3:1 (25:19, 13:25, 25:20, 25:12), na taj način povela je ekipa iz Stare… »
Staropazovčanke nadomak triple krune: Odbojkašice Jedinstva deli jedna pobeda od odbrane titule

Staropazovčanke nadomak triple krune: Odbojkašice Jedinstva deli jedna pobeda od odbrane titule

Dnevnik 21.04.2024
Odbojkašice Jedinstva iz Stare Pazove došle su na korak od odbrane titule prvaka države i osvajanja triple krune pošto su povele 2:0 u finalnoj seriji Superlige pobedom nad TENT-om u Obrenovcu. U drugoj utakmici izabranice Jova Cakovića slavile su… »
Duljaj pred otkazom? Ovaj podatak nikako ne ide u prilog treneru Partizana!

Duljaj pred otkazom? Ovaj podatak nikako ne ide u prilog treneru Partizana!

Hot sport 21.04.2024
Duljaj je vezao seriju loših rezultata u poslednje vreme Fudbaleri Partizana su ponovo doživeli gorak poraz u Superligi Srbije, ovog puta od Crvene zvezde u 173. večitom derbiju, rezultatom 3:2. Ovaj neuspeh dolazi nakon nedavnog poraza od… »
Više i ne sakrivaju: Evo kako Crvena zvezda dan posle večitog derbija slavi preokret protiv Partizana

Više i ne sakrivaju: Evo kako Crvena zvezda dan posle večitog derbija slavi preokret protiv Partizana

Večernje novosti 21.04.2024
FUDBALERI Crvene zvezde savladali su Partizan rezultatom 3:2 u 173. večitom derbiju, a dan kasnije aktuelni šampion Srbije oglasio se na društvenim mrežama. FOTO: FK Crvena zvezda/Nikola Mitić Nakon pobede izvojevane u subotu crveno-beli su pobegli… »
Partizan zakuvao finale: Zašto je crno-belima rečeno da se ne raduju posle pobede nad Crvenom zvezdom

Partizan zakuvao finale: Zašto je crno-belima rečeno da se ne raduju posle pobede nad Crvenom zvezdom

Večernje novosti 21.04.2024
FINALE postaje dramatičnije. Odbojkaši Partizana su tek u trećoj utakmici pokazali šampionski nerv i sprečili su igrače Crvene da se već posle treće utakmice raduju tituli. Crno-beli su sinoć na Banjici slavili sa 3:2, smanjili u seriji na 1:2 u… »
Jevtić: Nismo se snašli u svemu ovome

Jevtić: Nismo se snašli u svemu ovome

Sportski žurnal 21.04.2024
Partizan je u finalnoj seriji smanjio na 1:2 posle pobede na gostovanju kod Zvezde (3:2). Ivica Jevtić, prvi strateg Crvene zvezde čestitao je i protivničkim i svojim igračima na borbi: - Utakmica dostojna finala. Kao što je jedan do mojih saradnika… »
Popović posle derbija: Nema radovanja, bilo je uživanje igrati

Popović posle derbija: Nema radovanja, bilo je uživanje igrati

Sportski žurnal 21.04.2024
Partizan je u finalnoj seriji smanjio na 1:2 posle pobede na gostovanju kod Zvezde (3:2). Petar Popović, ni manje ni više dobio je priliku da igra u utakmici koja je bila „biti ili ne biti” za crno-bele: - Ništa i dalje nije gotovo. Rečeno je da… »
Janić: Hrabri, energični zato su heroji, a nije patetika!

Janić: Hrabri, energični zato su heroji, a nije patetika!

Sportski žurnal 21.04.2024
Partizan je u finalnoj seriji smanjio na 1:2 posle pobede na gostovanju kod Zvezde (3:2). Bojan Janić, trener Partizana sam se nastavio na izjavu koju je dao posle drugog meča - Rekao sam posle te utakmice da su moji igrači heroji. Možda će neko da… »
Odbojkaši Partizana ne daju titulu: Zvezda dobila jedan, ali ne i drugi derbi

Odbojkaši Partizana ne daju titulu: Zvezda dobila jedan, ali ne i drugi derbi

Večernje novosti 21.04.2024
Odbojkaši Partizana vratili su se u finalnu seriju prvenstva Srbije, poštosu uspeli da vrate brejk i obezbedi minimum još jednu utakmicu sa Crvenom zvezdom. FOTO: OSSRB Na Banjici se odgrala prava drama, crno-beli su bili najbolji kada je bilo… »
''Oni su heroji, a mi moramo da smislimo magiju!'' Bojan Janić nakon pobede Partizana nad Zvezdom

''Oni su heroji, a mi moramo da smislimo magiju!'' Bojan Janić nakon pobede Partizana nad Zvezdom

Večernje novosti 21.04.2024
Odbojkaši Partizana uspeli su da spasu prvu meč loptu Crvene zvezde, pošto su crveno-beli vodili sa 2:0 u pobedama. Crno-beli su uspeli juče da pobede na gostujućem terenu sa 3:2 u setovima i izbore najmanje još jedan meč sa najvećim rivalom, a… »
Zvezda dobila jedan, ali ne i drugi derbi - Partizan ne da titulu

Zvezda dobila jedan, ali ne i drugi derbi - Partizan ne da titulu

B92 21.04.2024
Odbojkaši Partizana smanjili su prednost Crvene zvezde u finalnoj seriji na 1:2 u pobedama, pošto su u trećem meču u gostima slavili sa 3:2 (27:29, 25:20, 21:25, 25:20, 15:12). Partizan je do pobede predvodio Milija Mrdak sa 23 poena, a pratili su ga… »

Vesti dana »