Povezane vesti

Marija Šerifović progovorila o udaji: Evo da li će ikada stati na „ludi kamen“

Marija Šerifović progovorila o udaji: Evo da li će ikada stati na „ludi kamen“

Nova pre 29 dana
Pevačica Marija Šerifović je sredinom decembra prošle godine postala majka, a sada je otkrila da li planira da se udaje. Iako se trudi da svaki slobodan trenutak posveti sinu, Marija nije zapostavila ni karijeru ni svoje fanove sa kojima često… »
Marija Šerifović o udaji! Dobila sina i progovorila o venčanju: Ko ima pravo da mi kaže koga ću voleti?!

Marija Šerifović o udaji! Dobila sina i progovorila o venčanju: Ko ima pravo da mi kaže koga ću voleti?!

Mondo pre 29 dana
Marija Šerifović nakon što se ostvarila u ulozi majke progovorila je o udaji. Marija Šerifović nakon što se ostvarila u ulozi majke progovorila je o udaji. Pevačica Marija Šerifović koja je sredinom decembra 2023. godine u tajnosti dobila sina uz… »
Nakon rođenja sina, Marija progovorila o udaji: Pevačica bez dlake na jeziku o venčanju: "Ko meni može da kaže koga ću…

Nakon rođenja sina, Marija progovorila o udaji: Pevačica bez dlake na jeziku o venčanju: "Ko meni može da kaže koga ću…

Kurir pre 29 dana
Sredinom decembra prošle godine Marija Šerifović ostvarila se u najlepšoj životnoj ulozi - postala je majka. Neodoljivi dečak rođen je u Los Anđelesu i na prvi pogled je osvojio srca svih članova porodice. Iako se trudi da svaki slobodan trenutak… »

Vesti dana »

U Iranu počela ceremonija pogreba predsednika Raisija

U Iranu počela ceremonija pogreba predsednika Raisija

Beta pre 30 minutajoš 27 povezanih
Netanjahu: Odluka tužioca Haga je novi oblik antisemitizma

Netanjahu: Odluka tužioca Haga je novi oblik antisemitizma

Radio 021 pre 2 satajoš 19 povezanih
Bajden: Ono što se dešava u Gazi nije genocid

Bajden: Ono što se dešava u Gazi nije genocid

Politika pre 41 minutajoš 18 povezanih
Upozorenje za Srbiju: Najavljeni udari

Upozorenje za Srbiju: Najavljeni udari

B92 pre 3 satajoš 13 povezanih