Povezane vesti

Tiktokerku iz Francuske šokirala jedna navika Balkanaca VIDEO

Tiktokerku iz Francuske šokirala jedna navika Balkanaca VIDEO

B92 21.04.2024
Tiktokerka Amy živi u Bosni i Hercegovini, a na svom profilu redovno objavljuje svoja zapažanja o životu na Balkanu. Video koji je nedavno objavila naišao je na brojne reakcije. "Upravo sam otkrila novi sport i da budem iskrena to je balkanski… »
"Ljudi moji, ovde svi po ceo dan ispijaju kafe" Francuskinja se doselila na Balkan i ne može da se načudi ovim stvarima…

"Ljudi moji, ovde svi po ceo dan ispijaju kafe" Francuskinja se doselila na Balkan i ne može da se načudi ovim stvarima…

Kurir 21.04.2024
Francuskinja po imenu Ejmi živi u Bosni i Hercegovini i na TikToku redovno objavljuje svoje utiske o životu na Balkanu. Nedavno je objavila snimak u kom je objasnila kako je ostala iznenađena kad je otkrila da je odlazak na kafu "sport broj jedan" na… »
Francuskinja se preselila na Balkan i ne može da veruje šta ovde ljudi stalno rade: "Samo ti stigne poruka, kao grom iz…

Francuskinja se preselila na Balkan i ne može da veruje šta ovde ljudi stalno rade: "Samo ti stigne poruka, kao grom iz…

Blic 21.04.2024
Nakon preseljenja na Balkan veliki broj stranaca uglavnom najbrže usvoji neke od naših navika kojih se kasnije čvrsto pridržava, pričajući o njima kao o nekom fenomenu. Tako nešto upravo se desilo jednoj Francuskinji koja se našom… »

Vesti dana »