Povezane vesti

Udario dete (9) na pešačkom pa pobegao: Majka očajna: "Kakav je to čovek?"

Udario dete (9) na pešačkom pa pobegao: Majka očajna: "Kakav je to čovek?"

Blic pre 26 dana
U prokupačkom naselju Carina, vozilo je na pešačkom prelazu udarilo devetogodišnje dete, a vozač je nakon nezgode pobegao. Dete je trenutno na Odeljenju hirurgije prokupačke bolnice. Dobro je, ali je zadržano na posmatranju. Nezgoda se dogodila… »
Pokosio dečaka (9) na pešačkom i pobegao: Užas u Prokuplju, oglasila se majka deteta: "Gde mi to živimo"

Pokosio dečaka (9) na pešačkom i pobegao: Užas u Prokuplju, oglasila se majka deteta: "Gde mi to živimo"

Mondo pre 26 dana
Vozilo je na pešačkom prelazu u Prokuplju udarilo devetogodišnje dete, a vozač je nakon nezgode pobegao. Vozilo je na pešačkom prelazu u Prokuplju udarilo devetogodišnje dete, a vozač je nakon nezgode pobegao. U prokupačkom naselju Carina, vozilo… »
„Kakav je to čovek da zgazi dete i pobegne? Gde mi živimo“: Dečak (9) oboren na pešačkom dok se vraćao iz prodavnice…

„Kakav je to čovek da zgazi dete i pobegne? Gde mi živimo“: Dečak (9) oboren na pešačkom dok se vraćao iz prodavnice…

Nova pre 26 dana
U prokupačkom naselju Carina, vozilo je na pešačkom prelazu udarilo devetogodišnje dete, a vozač je nakon nezgode pobegao. Dete je trenutno na Odeljenju hirurgije prokupačke bolnice. Dobro je, ali je zadržano na posmatranju. Nezgoda se dogodila… »
Pregazio devetogodišnje dete i pobegao

Pregazio devetogodišnje dete i pobegao

Rešetka pre 26 dana
U prokupačkom naselju Carina, vozilo je na pešačkom prelazu udarilo devetogodišnje dete, a vozač je nakon nezgode pobegao. Dete je trenutno na Odeljenju hirurgije prokupačke bolnice. Dobro je, ali je zadržano na posmatranju. Nezgoda se dogodila… »
Udario devetogodišnje dete na pešačkom pa pobegao: Uznemirujuća scena iz prokupačkog naselja Carina (foto)

Udario devetogodišnje dete na pešačkom pa pobegao: Uznemirujuća scena iz prokupačkog naselja Carina (foto)

Kurir pre 26 dana
U prokupačkom naselju Carina, vozilo je na pešačkom prelazu udarilo devetogodišnje dete, a vozač je nakon nezgode pobegao. Dete je trenutno na Odeljenju hirurgije prokupačke bolnice. Dobro je, ali je zadržano na posmatranju. Nezgoda se dogodila… »

Vesti dana »